Listopad 2007

Video: Myšák Vily VyVolených

30. listopadu 2007 v 23:01 | Luciet |  Videa z vily
vyvoleni3_videoPřed týdnem se konala Volba Myšáka Vily. Původní záměr byl jiný, úkolem měla být volba Missáka Vily. Jenže do písemného zadání úkolu se vloudila chyba a když VyVolení viděli, že mají volit "Misáka Vily", nějaké měkké i a scházející háček už neřešili. Prostě Myšák a basta. Pánové se předváděli v plavkách, odpovídali na záludné otázky poroty a na každého z nich také čekala volná disciplína.

Z Tisku - ExVyVolení Marcela a David: René nesmí vyhrát!

30. listopadu 2007 v 22:58 | Luciet |  Z tisku

NeVyVolení Marcela Brücknerová a David Kaňák byli výhře 11 milionů na dosah. Teď se shodují: René, která je o peníze připravila, vyhrát nesmí! Ahoj Davide, kde bydlíš v Ostravě? Bydlíte spolu s Milčou ? Co Milča vlastně studuje? Ahoj, samozřejmě, že bydlím v Ostravě, přechodně v Přerově a pracovně v Liberci. Milča studuje zdravotně-sociální fakultu v Ostravě a jde jí to!
Ahoj Marcelo,jsi příbuzná od trenéra české fotbalové reprezentace Karla Brucknera? Jestli jo tak jaký je v soukromém životě. Děkuji za odpověd. (Mirek)
Babička vykládala, že jsme příbuzní, ale já jsem se s ním nikdy nesetkala.
Jak se cítíte když už nejste ve vile?
Cítíme se volně, svobodně a zatím teda hodně unaveně! Zítra už to snad bude lepší!
Ahoj Marcelo, René tě asi pěkně naštvala, co? Jsem neskutečně šťastnej, že si nepostoupila.Proč na René hážeš špínu? Nemyslíš, že křivák si byla celou dobu ty?
Jsem naštvaná za to, že postoupila René a říkám jen pravdu, nemyslím si, že by to měla být špína, myslím si, že jsem toho člověka za devadesát dní ve Vile poznala a nemám zapotřebí nikomu škodit, jen říkám svůj názor na ni a nikomu ho nevnucuju!
Další dotázy a odpovědi najdete zde

Noční Show: Vánoční striptýz Marcely (video na stáhnutí)

30. listopadu 2007 v 17:04 | Luciet |  Noční show

Ikdyž nám už Marcela vypadla stojí za to se podívat na tuto scénku, kterou předvedla těsně před svým Duelem.
VyVolené se měly nějak překonat a tak Marcela šáhla po tom nejosvědčenějším, co určitě zapůsobí - Dámský striptýz, nyní ovšem ve své růžové čepičce a vlastnoručně vyrobených běžkách.
Pozor! Video se nenachází na serveru VyVoleni3.com a není určeno pro čtenáře mladší 18 let.
Video má kolem 50 MB a můžete si ho stáhnout zde.
Nejde Vám to nebo nevíte jak toto video stáhnout? V tom případě se podívejte na tento návod.

Online odpovědi vypadnuté Marcely a vypadnutého Davida.

30. listopadu 2007 v 17:03 | Luciet |  Ostatní
Pro Davida to byl první Duel, pro Marcelu druhý. Ten první před týdnem těsně vyhrála, nyní těsně prohrála. David skončil v Duelu třetí, ale se ctí. Možná nebyl tolik zábavný, nebyl ale ani kontroverzní a diváky si získal zejména svojí slušností, poctivostí a rozvážností. V reálu to jsou vlastnosti velmi žádané a oceňované, v televizní soutěži se ale více hodnotí něco jiného. David a Marcela jsou tedy venku z Vily, setkali se se svými blízkými a už odpovídali na vaše dotazy.
Otázka: Ahoj Davide, obdivuji tě, za tvou dokonalou prezentaaci v soutěži a za to, jakou lásku chováš ke své milušce, moc Vám oběma přeji, aby Vám to vydržela a tobě pevné nervy při všech nesnázích, které budete muset v životě překonávat. A otázka: plánujete s Miluškou miminko? :) Hezký den

David:
To je otázka, která je až hodně do budoucna. Na miminko samozřejmě myslím, ale opravdu až za minimálně pět let. Samozřejmě do té doby se může stát hodně věcí a třeba to přijde. Uvidíme. A když, tak dvě děti, holku a kluka. Taky přeji hezký den.
Další dotázy a odpovědi najdete zde

Video: 11. (poslední) TrojDuel - René vs. Marcela vs. David

30. listopadu 2007 v 17:00 | Luciet |  Truel
vyvoleni3_video
11. Duel ...::: René vs. Marcela vs. David :::...

René zvítězila o 488 hlasů! Finálová trojice doplněna!

29. listopadu 2007 v 23:47 | Luciet |  Truel
VyVolené - Nové Hrdiny právě čekal poslední Duel, ve kterém si změřili síly René, Marcela a David.
Duel to byl opravdu dramatický až do samotného konce.
Vítězka René zvítězila pouze o cca 488 hlasů a tak se vrací do vily za Milanem a Dominikem, se kterými jí čeká v sobotu finále o jedenáct milionu korun!
Duel to byl opravdu napínavý. Výsledek Marcely a René se stále předbíhal. Zde je průběh hlasování:
David: 3104, 5285, 7293, 15403, 20950
René: 5716, 11297, 17037, 36038, 47066
Marcela: 5671, 12321, 17842, 36971, 46588

Radim z VV3: ,,Za smrt bráchy můžu já!"

29. listopadu 2007 v 11:10 | Luciet |  Radim Šrahůlek

Rozhovor s exVyVoleným Radimem Šrahůlkem (26) byl úplně jiný, než jsme si představovali. Mluvili jsme o Vile, o René, i o jeho třinácté komnatě. O smrti bratra. Radime, ty ses ve Vile prezentoval jako sukničkář, tak nám pověz: Už jsi měl sex od doby, kdy jsi vylezl z Vily? "Vidím, že v Čechách je tohle velice oblíbené téma. Můj sexuální život je, myslím, velice pestrý, i když to tak ve Vile nevypadalo. Sex, tanec a rychlá jízda v autě je mé odreagování."
vyvoleni 3Ahoj Kolikrát jsi byl ve skříni?
"Myslíš uspokojit se? Ani jednou, právě že. Vydržel jsem to celých 65 dní. Já když chci, tak vydržím. Teď venku si to ale vynahradím."
Máš na mysli svou bývalou přítelkyni, která tě chodila podporovat na Duely?
"To ne, dnes už to je jen kamarádka. Už spolu nejsme. Rozešli jsme se a řekli si, že se i nadále budeme podporovat. To proto za mnou jezdila. My jsme spolu žili, pracovali, byli spolu 24 hodin denně. To nejde, abychom se neměli rádi."
Na čem váš vztah zkrachoval?
"To byly spíš moje chyby."
Aha, takže něco podobného jako ve vztahu s René…
"Náš vztah s René byl dost specifický. Nebyla to láska, ale otevřený vztah."
Co si pod tím pojmem mám představit?
"Ať si každý pod tím představí, co chce!" (smích)
vyvoleni 3Cítila to tak i ona? Nebo tě milovala?
"No, párkrát jsem si všiml, že asi to druhé. Ale já jsem k ní byl od začátku upřímný. My jsme spolu byli, bydleli taky, a vyvíjelo se to. Ovšem ne tím asi správným směrem. Mám ji jako kamarádku. S její dcerou vycházím, s její rodinou vycházím - tak já vycházím většinou s každým, protože chci."
Co tě na René přitahovalo?
"Kukuč, oči… A to, že se nezastaví. Jelikož jsem s ní byl jen občas, tak mě bavila, protože s ní je sranda."
A co její hlas?
"V pohodě, ale nesmí to přehánět. Říkám: jak je to často, leze mi to hodně na nervy."
Nebyl váš vztah bolestivý? Alespoň z toho pohledu, že její láska nebyla opětovaná?
"Ne ne! Teda - všiml jsem si párkrát, že když jsem řekl, že ji nemiluji, a ona samozřejmě ke mně něco cítila, že ji to zabolelo. Ale já znovu říkám: je lepší říct pravdu a tvrdit jí to od začátku, než kdybych s tím vyrukoval třeba až po roce a vodil ji do té doby za nos."
Aha. Dobře. Ale teď mi tedy vysvětli, proč jsi tak těžko snášel, když si René našla Domimika?
"Ale já jsem to bral úplně v pohodě! Říkal jsem to několikrát. Zaprvé jsem se nudil, zadruhé mě to bavilo je popichovat. Ale nežárlil jsem! To by vypadalo jinak. Ani bych nemluvil o nějaké ješitnosti. Fakt ne. Kdybych na ně za to byl naštvaný, choval bych se úplně jinak a oni by to pocítili. Tomu věř."
vyvoleni 3Myslíš, že René vydrží vztah s Dominikem?
"Tak oni se teprve poznávají, znají se teprve krátce. Je to něco jak s Lindou. Podle mě se poznají až venku, protože ve Vile je každý úplně jiný. A jestli jim to vydrží? Dominik je mladý a těch zkušeností moc nepobral. Šancí bych řekl že moc nemají, ale nechám se překvapit. Dominik bude určitě potřebovat, aby s ní byl furt, na což ona nepřistoupí. Ona potřebuje volnost. I když - já to neřeším. Mám svých starostí dost."
Co řešíš?
"Tak ty mé dluhy a tak. Takže…"
Tobě do Vily přišel dopis, že snad máš nějakou exekuci nebo co…
"No tak tam přišla malá částka, ale musel jsem to zaplatit."
A řekneš mi kolik a komu dlužíš?
"Tak jsou samozřejmě věci, které se staly, když jsem byl mladý. Prostě to nastoupilo, nahromadilo se, já už to nevrátím, nechci se litovat, prostě se to stalo."
Nějaké neúspěšné podnikání?
"Ne. Já jsem prostě…Měl jsem špatné styky s lidma."
Nestraš. Fetovals?
"Ježiš Marjá! Ne!!! To by mě nikdy nenapadlo."
Tak vyleze to z tebe?
"No tak jak máš různé pyramidy, já nevím - letadlo. Prostě jsem někomu naletěl. Byl jsem moc mladej a člověk, kterému jsem naprosto věřil, mě podvedl. Mrzí mě, že jsou na zemi takoví lidi. Byli to mí dobří známí. A bylo to v milionech."
vyvoleni 3Tak to je pecka.
"Jo, je to síla, ale jak jsem řekl, už to nevrátím a že bych se šel odstřelit, tak to zas ne. Budu se snažit všechno splatit a když to půjde, tak to půjde. Když ne… A jestli kvůli tomu nebudu moct mít žádnou ženskou, tak se taky nezboří svět. V mých očích - můžu si za to sám, jsem kretén, idiot, ale za svůj život jsem ztratil daleko víc a to je můj brácha."
Můžu nakousnout i tohle bolestivé téma?
(Přikývne.)
Všichni víme, že zemřel. Ale už nevíme, co se mu stalo. Povíš nám to?
"To je protože… Nechtěl jsem o tom ve Vile mluvit, co se stalo. Pak na to jednou došlo a pak už se to nedalo zastavit. Byly to takové otázky a takové úkoly, že už mi nezbylo nic jiného, než na to odpovědět a mluvit o tom. Stalo se to tak, že ho jeden člověk zabil v autě… Asi to tak bych to řekl."
vyvoleni 3Takže autonehoda?
"To vlastně ani nebyla autonehoda. Ten člověk byl ožralý, řídil bez papíru a měl 3,5 promile alkoholu v krvi, když se to stalo."
Oni jeli sami dva v autě?
"No, já jsem měl jet s nima, akorát že mě nevzali. To mě docela štve, že jsem tam neseděl. Třeba bych tomu zabránil…"
Jak to myslíš?
"Byli jsme spolu na diskotéce a jak na sviňu tam nebyl taxík. Vždycky tam aspoň jeden taxík je! Ale tenkrát tam nebyl. My jsme stáli venku, mrzli, a najednou u nás zastavilo auto a brácha se šel podívat, jestli toho řidiče nezná. Nasedl do auta - a… Aniž by cokoliv řekl, odjel. Bylo to, jako by ho přitáhla smrt. On by jinak NIKDY bez rozloučení neodjel. Nikdy! A taky by mě tam nikdy nenechal stát, a vzal by mě taky. Ten kluk ale zařadil jedničku a… tehdy jsem bráchu viděl naposledy."
Jak ses tu tragickou zprávu dozvěděl?
"Bylo to strašné. Já jsem přišel domů, lehl jsem si a asi po třech hodinách mě vzbudil telefon. Nikdy to nezapomenu. Volala máma a ptala se, kde je Jarda. Já jsem jí řekl, že nevím, že asi spí. A máma řekla: On nespí. On je mrvej."
Radime, já nevím co na to říct…
"To je dobrý. Až z povídání jsem se dozvěděl, že ten kluk, co řídil, naboural proto, že ho honili policajti. Ti si hráli na hrdiny a jeli za nima sto padesát."
vyvoleni 3A jak dopadl ten řidič?
"Tak řidič bez škrábnutí, vysedl, smál se a v pohodě."
Kolik bylo bráchovi?
"Čerstvě devatenáct, měl sotva měsíc po narozeninách. A mě bylo dvacet pět. Řidič měl taky kolem devatenácti let. No a abych se k tomu vrátil: Já jsem měl jít kvůli tomu svědčit k soudu, teď 25. listopadu, ale nemohl jsem, protože jsem byl ve Vile."
To je takhle čerstvé?
"Ne, je to už rok, ale justice je v tomto samozřejmě pomalá. A hlavně: co mě nepřekvapilo v České republice, jsou ty naše podělané zákony, proto bych neraději bydlel někde jinde, protože jsem odpůrce českých zákonů a ekonomiky. Ten člověk, co bráchu zabil, dostal rok podmínky a na čtyři roky mu sebrali papíry. Tak jsme se odvolali."
Jaký máš vztah k tomu člověku?
"Pár dní po pohřbu jsem ho potkal - šel jsem okolo a viděl ho, jak sedí na terase a zase chlastá. A já jsem zrovna šel zapálit svíčku za bráchu. To mě dostalo. Myslel jsem, že ho zabiju a ani bych se nedivil, kdyby byl někdo prudší povahy, že by ho opravdu sejmul. Protože já bych to nejradši udělal. Takže tak. Je to rok - nikomu jsem to neříkal, ani ve Vile - a Nancy mě kvůli tomu strašně napadala, přitom nechápu proč. Ano, ona taky ztratila tátu, ale v dětství a ne před rokem a to je něco jinýho. Je to podobné, ale jiné. Kdyby se to bráchovi stalo, kdyby mě to bylo osm let a jemu tři, dnes bych to vnímal jinak. Já jsem měl dvacet pět, od malička jsem se o bráchu staral, byl s ním furt. Byli jsme dvojka, chodili spolu všude - na tábory, na fotbal, pařit. Byl to mladý kluk. Šoumen. Skvělej, hodnej, ještě hezčí než já. Neměl chybu. Říkám: Těžko se s tím smiřuju. Bolí to hodně."
Změnilo tě to?
"Rozhodně. A snad o tři sta šedesát stupňů. Mám jiný pohled na svět, i na ženské koukám jinak. A hlavně mám hlubší vztah s rodiči a ségrou. Mě tíží to, že nemám bráchu. Jsem z toho úplně na nervy, protože brácha byl pro mě všechno. Měli jsme nádherný vztah a já, kdybych mohl svůj život vyměnit za jeho, tak to udělám bez mrknutí oka. Hned teď. Protože já jsem zažil milion věcí, moře, všechno… A on ne. To mě bolí. A bolí mě to, že mi ani nefandil teď ve Vile."

Tereza Pergnerová: ,,Čtvrtá řada VV už nebude!"

29. listopadu 2007 v 11:04 Moderátoři
Zažila v životě mnohé - strmý vzestup v kariéře i pád na naprosté dno. Byla idolem mládeže a pak jste ji mohli najít na parkovišti s jehlou zabodnutou v ruce. Když rodila svého syna, měla v sobě solidní porci drog. Přesto v sobě našla neuvěřitelnou sílu, ode dna se odrazila a už několik let je zcela čistá - jak veřejnosti několikrát dokázala důkladnými drogovými testy. Od rádia Frekvence 1 a od televize Prima dostala pracovní nabídky, které ji vrátily do života.
Tereza lidem ukázala, že i ze zdánlivě bezvýchodné situace je možnost úniku, že je možný návrat k normálu, byť to Tereza odskákala doživotně zničeným zdravím a pro některé lidi i pověstí. V reality show VyVolení je od první řady hlavní moderátorkou, se kterou soutěžící řeší klíčové okamžiky své herní kariéry - Volbu, Zúčtování, Výzvu a Duel. Tereza přijala naše pozvání na on-line chat. Jeho záznam si přečtěte níže.
Dotázky a odpovědi najdete zde

Průběžné výsledky - rozdíl je 45 hlasů! Rozhodovat bude zítřejší sestřih!

29. listopadu 2007 v 11:01 | Luciet |  Truel
vyvoleni3
Již dnes nás čeká jedenáctý duel. Nyní proti sobě nastupuje trojice složená ze dvou žen a jednoho muže - René vs. Marcela vs. David. Hlasování je již spuštěno od úterka a hlasy se stále přičítají a přičítají.
Jak si soupeři vedou?
Průběžné výsledky hlasování jsme viděli ve včerejší denní rekapitulaci s Mírou Hejdou a můžeme si být tedy jistí, že tento duel bude hodně vyrovnaný.
První silueta: 3104
Druhá silueta: 5716
Třetí silueta: 5671
Komu, který výsledek patří nevíme, ale vše se ještě samozřejmě může změnit. Nejvíce hlasů totiž chodí v průběhu duelu, proto nezapomeňte podpořte svého favorita.
Vy rozhodujete, jak bude příběh pokračovat.

Video: Potravinová bitva ve vile

28. listopadu 2007 v 23:04 | Luciet |  Videa z vily
vyvoleni3_videoDomčuška se ve vile už nějakou dobu velmi nudí a tak se snaží zabavit jak to jde. Napadlo ho, že nejdříve René postříká mycím přípravkem a poté zapojí i potraviny. René nebyla jediná, která to odnesla, Marcelka schytla také nějakou tu čokoládu na tváři, díky které vypadala jako skřet z filmu Pán Prstenů. Chytrý Milan si stihl zalést do ložnice a tam bitvu v klidu přečkal..

ŠOK! Finalista Dominik natočil Porno!

28. listopadu 2007 v 18:10 | Luciet |  Dominik Santholzer

Finalista třetí řady reality show VyVolení - Noví Hrdinové natočil porno, ano slyšíte dobře. Dominik vždy prohlašoval do kamer: "Já jsem hlavně chtěl být v televizi a to se mi podařilo." A to se mu mohlo podařit i bez vstupu do vily. Na internet totiž proniklo jeho erotické video. Rozhodně se nejedná o nějakou lehkou video nahrávku.
Ostatním VyVoleným jednou ve vile vyprávěl, že když jednou abstinoval skoro rok bez sexu, rozhodl se, že navštíví jeden erotický klub. Majitelé klubu mu dali zajímavou nabídku a to takovou, že si může pronajmout jednu z hezkých slečen za levnou cenu. Mělo to ale jeden háček, celé jejich hrátky budou pod dozorem kamer. Dominik řekl ano, podepsal smlouvu a pustil se do toho.
Dominik doufal, že jeho záznam je už dávno smazaný. Bohužel není. Majitel videonahrávky ho zveřejnil zde, poté co zjistil, že je Dominik v ČR slavný. Ikdyž jste už Domův sex ve vile viděli, stačí zaplatit jen 79Kč a uvidíte Dominika už bez peřiny.
Pokud si video objednávat nebudete, snad Vám postačí tyto fotky, které pro Vás vytvrořil server Bleskově.cz
Polepšil si Dominik několik dní před finálem? A nebo naopak spoustu lidí zklamal? Jak se bude tvářit René a její dcera Lucka, pro kterou by Dominik měl být potenciálním tatínkem a vzorem?

Rekapitulace: David se dočkal, jde do Duelu!

28. listopadu 2007 v 18:04 | Luciet |  Rekapitulace...
A je to. VyVolení - Noví hrdinové mají za sebou poslední Výzvu v rámci třetí řady této reality show. Pondělní Zúčtování poslalo do Duelu René, ta si v úterý večer jako soupeřku zvolila Marcelu, se kterou k sobě nenašly cestu od začátku hry. Protože se ale ve čtvrtek koná trojduel, bylo nutné zvolit ještě třetího do party. Marcela měla na výběr Milana, Dominika a Davida. David jediný dosud v Duelu nebyl, Marcele navíc připadá, že je trochu bez života a bez jiskry a tak vyzvala právě jeho, aby v sobě tu jiskru našel.
Je tedy jasné, že Milan s Dominikem automaticky postupují do finále. A z trojice René, Marcela a David vzejde pouze jediný hráč, který se do finále probojuje. A teď už hurá na rekap.
Den předtím slavili VyVolení Vánoce, takže v ložnici jim stále ještě zářil stromeček, ráno je nevzbudil žádný brutální metloš ani industriální řinčení, ale libý zpěv ptactva, poštěkávání psíků a další příjemné zvuky. Jen co VyVolení vstali, už je čekal úkol - museli se k sobě svázat provazy. Rozestupy byly dost dlouhé na to, aby VyVolení nebyli příliš omezeni, zároveň ale dost krátké na to, aby to způsobovalo problémy a hádky. Když chce jeden VyVolený na záchod nebo se chce povalovat a druhý chce v tu samou chvíli k ledničce, je to problém.
Později měli VyVolení mezi sebou zvolit někoho, kdo je z nich nejméně zábavný a nudný. Od té chvíle nesměli mluvit, pouze se měli smát všemu, co dotyčný (padlo to na Davida) udělal či řekl. Ten měl zase dělat maximum zábavných věcí. Jenže nedělal, a tak přišel trest - udělat stojku na vnitřní hraně bazénu a vydržet tak deset vteřin. Vypomohl si, pravda, opřením se o vlajkový stožár, ale riskantní úkol splnil, byť při něm byl ošleháván chladným větrem i sněhem, co po něm házel Milan.
Odpoledne štáb řekl VyVoleným totéž, co říkal i v předchozích řadách - že se koná den otevřených dveří a za okny Vily jsou příbuzní a známí VyVolených. Nebyla to pravda dříve, nebyla ani dnes, ale stejně na to někteří VyVolení ochotně skočili. Nejvážněji to vzala René, která poctivě promlouvala k celé své famílii a neváhala ani seznámit rodinku se svým možným nastávajícím. Ten, dívaje se do zrcadla, projevil radost ze seznámení. René ho strhla natolik, že pak promlouval i ke své matce, které naopak představil René jako svoji snoubenku. I když zasnoubeni nejsou, to Dominik teprve plánuje. Vezme René do pizzerie, koupí jí pizzu a vodku s džusem, pak vytáhne z kapsy ten nejlevnější prstýnek, co bude k mání, a romanticky ji požádá o ruku.
Pokračování na Bleskově.cz

Nancy: Za VyVolené jsem hrozně vděčná!

28. listopadu 2007 v 18:02 | Luciet |  Nancy Johannes

Čokoládová kráska, která se ještě nedávno pokoušela ve Vile o 11 milionů korun, je na tom ze všech odpadlíků nejlíp. Kšeftů má až nad hlavu a za poslední měsíc byla už dvakrát v cizině! Modelka Nancy Johannes (30) je šťastná. Hlavní cenu si sice ze třetí série VyVolených neodnesla, zato má však pracovních zakázek tolik, že by se v penězích mohla koupat. "Nikdy v životě nebudu litovat, že jsem se do soutěže přihlásila," netají se.
Nancy už prvoplánově do Vily nešla za vítězstvím, ale jak tvrdila, za slávou. "Chci si trochu provařit obličej, abych měla lepší pozici v šoubyznysu," vysvětlovala s tím, že každý den ve Vile je pro ni proto cenný. A moc dobře věděla, co říká!
"Od té doby, co jsem vypadla, mám nabídek na práci jako nikdy v životě. Jsem naprosto šťastná," pochlubila se s tím, že jako exVyVolená zvýšila svou cenu. Nyní se její honorář za jedinou přehlídku pohybuje v tisících a ne ve stokorunách.
Nancy je navíc spokojená i po psychické stránce. Dobře dopadlo rozvodové řízení s jejím exmanželem, ze kterého se jela zotavit za kamarády do Londýna. Minulý týden byla zase s milencem lyžovat na Slovensku. "To jsem celá já, pořád někde lítám," směje se. Nancy, nezbývá víc než závidět!

Milan: Dluží skutečně 170 tisíc?

28. listopadu 2007 v 17:59 | Luciet |  Milan Vobořil

Na mail jsme dostali nepříjemnou zprávu. Ta se nebude líbit především Milanovým příznivcům - a že jich není málo. Jistý pan Matyáš nám řekl, že mu Milan Vobořil dluží nemalou částku peněz! Milan Vobořil (31) je nejpopulárnější soutěžící nové řady VyVolených. Po mnoha týdnech se zdá, že nic nepředstírá.
Ostatní ho mají rádi, i když jim občas leze na nervy. Milana znají téměř všichni, je to nepřehlédnutelná postava reality show. Může mít Milan nějaké stinné stránky? Existuje něco, o čem ve Vile rozhodně nehovořil? Prý ano!
"Jmenuji se Matyáš a tomu, co vám napíšu, nemusíte věřit, ale je to tak. Pan Vobořil, který o sobě prohlašuje, že je podnikatel (Milan to uvedl i v oficiálním dotazníku, pozn. red.), je tak maximálně dlužník! Chtěl rozjet vlastní kšefty a na to se mu půjčovaly peníze, které doposud nevrátil. Že má dluhy, musí vědět, akorát to nepřizná, protože nechce, aby se to vědělo! Jestli má všech pět pohromadě, šel do VyVolených hlavně proto, aby vyhrál a začal podnikat!"
Co je na tom pravdy? Hanušovický kamarád Milana tvrdí, že jde o hloupost. "Blbost, Milan nikomu nedluží a tyhle fámy prostě vznikly, aby Milanovi ublížily, nic jinýho!" Čemu věřit a čemu ne? To se uvidí, jakmile Milan Vobořil opustí Vilu VyVolených. Ať už jako vítěz, nebo jako poražený.

Poslední Výzva určila Duelanty i Finalisty!

28. listopadu 2007 v 17:58 | Luciet |  Výzva

Před několika málo okamžiky skončila již poslední Výzva třetí řady reality show VyVolení, která nejen určila čtvrteční Duelanty, ale také odkryla sobotní finalisty, kteří budou bojovat o ceny v hodnotě jedenácti milionu.
Včera byla zúčtovaná René a ta si dnes musela v rámci Výzvy vybrat svého soupeře do Duelu, kdo to byl?
Jak jsme již dnes odpoledne psali, René již od svého počátku přemýšlela o Marcele a tu také dnes vybrala. Jako důvod označila to, že jí Marcela od začátku celé show neřekla ani jedno hezké slovo a je to právě ta osoba, která ji nyní ve vile nejvíce štve. Marcela tak získala po týdnu stejně jako Ivana zelený šátek a její cesta do čtvrtečního Duelu je tak jistá. To ovšem není všechno. Marcela si musela opět vybrat dalšího soupeře, který doplní čtvrteční Trojici. Po několika minutách ve zpovědnici nakonec vyzvala Davida. Ještě před vyslovením jeho jména se ovšem zastavila u Dominika, kterému vytýkala vztah k René. Podle jejich slov si tuto soutěž plete s líbánkami.
Marcela si nejspíš Dominika do Duelu vzít nechtěla, jelikož by nerada vypadala před diváky jako "mrcha", která se bude snažit rozdělit vilácký pár.
Známe tak sestavu čtvrtečního Duelu, je to tedy René - Marcela - David. Díky této poslední Výzvě jsme se ovšem dozvěděli i jednu velmi důležitou věc. Složení sobotního finále je zatím ryze pánské. Primě se povedlo to, co si tak strašně přála. Své "maskoty třetí řady" si uchovala až do finále. (Připomínám, že jeden z nich by nemusel vůbec ve finále být, kdyby Prima nečekaně nezměnila Duel na Triel, ve kterém byl vyřazen Honza).

Pozor, dnes nás čeká poslední Výzva! Vyzve René Marcelu?

27. listopadu 2007 v 20:31 | Luciet |  Výzva

Dnes nás čeká (nejspíš i nadobro) poslední Výzva reality show VyVolení. Již od včerejška známe první soutěžící, která bude bojovat ve čtvrtek o místo v sobotním finále. Je to René, kterou včera určil los, respektivě hrací kostka. Dnes si vybírá svého soupeře a zdá se, že už má dávno vybráno.
René se netajila tím, že jí Marcela ve vile nejvíce vadí. Ve včerejší Noční Show prohlásila, že má jen jednoho kandidáta v hlavě, a toho měnit nebude. Liborovi Boučkovi ve zpovědnici řekla, že nějakou taktiku nehodlá dělat, jelikož to ani neumí a tak bude vybírat srdcem. Vybere si toho, kdo ji nejvíce štve a to je právě Marcela.
Uvidíme tak nejspíš dvě dívky v duelu, ale kdo bude další? Pokud bude opravdu označena Marcela, bude mít pouze několik minut, aby si vybrala svého soupeře a bojovala s ním o místo ve finále.
Milana nejspíš nezvolí, jelikož z něj má respekt a jsou dobří kamarádi. Zbývají ji tedy buď David, nebo Dominik. S "Domčuškou" má také celkem dobrý vztah a tak jí asi nezbyde jiná možnost, než zvolit Davida. Toho by čekal první duel již od vstupu do vily.

Technař Dominik pařil na LenTo ViolenTo!

27. listopadu 2007 v 20:28 | Luciet |  Dominik Santholzer
vyvoleni3_videoPo této scénce se doslova strhly diskuse na téma Gigi D'Agostino, kterého tak rád Dominik poslouchá. Po puštení jeho oblíbené písničky Lento Violento začal Dominik svým zajímavým stylem tancovat a vilu ovládla techno hudba

Bára ze zpovědnice: Těži z VV, co to dá!

27. listopadu 2007 v 20:23 | Luciet |  Moderátoři
Reality show VyVolení se blíží do cíle a bohužel je to i vidět. Štáb je unavený, na chod soutěže skoro nedbá. Bára Kosová ze Zpovědnice zašla dokonce tak daleko, že místo VyVolených začala propagovat sebe. Dobré ráno, VyVolení, mám hlad.
Udělejte mi taky snídani," ozvalo se z reproduktorů ve Vile VyVolených.
Hlas samozřejmě nepatřil nikomu jinému než Báře Kosové, psycholožce ze Zpovědnice. Dvaatřicetiletá dáma, která už od první série soutěže udržuje poměr s exVyVoleným Rosťou Alkou (kvůli němu se loni dokonce rozvedla), totiž evidentně zatoužila po popularitě.
Oproti jiným řadám soutěže je Bára Kosová v Nových hrdinech enormně vidět. Nechala se pozvat do Noční show VyVolených a vyjadřovala své názory na soutěžící, pak nebylo jediného výletu s VV, kde by Bára nehrála hlavní roli. Jako šéfka projektu trvala na tom, že při výletech bude v záběru i ona. A nakonec čím dál častěji divákovi servíruje své dialogy se soutěžícími ve Zpovědnici. Včera to byl ale vrchol!
Bára VyVoleným přikázala, aby jí udělali snídani. Pak se střihla do rekapitulačního dílu, kde nejenže přebírala od Milana podnos s pokrmem, ale dokonce diváci museli přetrpět mnoho záběrů, kterak si Bára na snídani pochutnává. Když vezmeme v potaz, že v zahraničních reality show zpravidla nebývají členové štábu vidět v televizi nikdy, je Bářina snaha stát se slavnou přinejmenším úsměvná…

Z tisku: Radim lovil baby!

27. listopadu 2007 v 20:19 | Luciet |  Z tisku

Zatímco Marcela Brücknerová (29), soutěžící »primácké« reality show VyVolení - Noví hrdinové, v sobotu slavila návrat za zdi vily, její poražení sokové Ivana Rissnerová (23) a Radim Šrahůlek (26) zaháněli žal ve víru tance a sexu! "Mrzí mě, že jsem vypadl a nebudu tak moct z výhry zaplatit všechny své dluhy, ale teď mě hlavně zajímá jiná věc.
Pětaosmdesát dní jsem strávil bez sexu, tak musím rychle najít babu, abych to napravil," říkal Radim na pražské diskotéce Kamikaze, kde vypadlí VyVolení pravidelně paří. Pokračování zde

René jde do posledního čtvrtečního Duelu!

27. listopadu 2007 v 20:16 | Luciet |  Zůčtování
Velmi napínavé!
Právě proběhlo poslední jedenácté Zúčtování třetí řady reality show VyVolení, které rozhodlo že do čtvrtečního Duelu míří René Kukačová z Ostravy - Hrabůvky. O jejím osudu rozhodovala obyčejná hrací kostka.
Již zítra nás čeká Dvojitá Výzva. Koho si René vybere?
Ve vile nám zbylo posledních pět VyVolených, kteří dnes naposled Zúčtovali. Nebylo to ovšem tak jednoznačné, jako v předchozích týdnech. Dva VyVolení získali stejný počet K.O. a jelikož je už soutěžících ve vile málo, tak nikdo neměl imunitu a tak musela rozhodovat při remíze obyčejná hrací kostka.
Milan s René si klekli před stůl v obýváku a házeli tříkrát kostkou. Kdo mě větší součet, toho dnes zelený šátek mine. Milan začal razantně, dlouho štěrchal hrací kostkou v kelímku až hodil šestku. René naopak hodila jedničku. V druhém pokusu hodil Milan opět šestku a René rovněž. Při posledním hodu René opět hodila jedničku a Milan šestku, a tak je jasné, že do Duelu míří René. Milanovi se opravdu do Duelu nechtělo, jelikož dvakrát po sobě hodit šestku se jen tak někomu nepodaří..
Fanouškům René se aspoň trochu ulevilo, kdyby totiž zelený šátek "vyhrál" Milan, bylo by jasné, že by si do Duelu vzal René a tak by nás čekalo takové předfinále. Nyní je velká pravděpodobnost, že si René již zítra vyzve Marcelu. Té by nezbývalo nic jiného než označit Davida nebo Dominika. Milana si nejspíš nevezme, jelikož jsou kamarádi a jelikož má z něho určitý respekt a strach. Bude to tedy zítra hodně zajímavé. Rozdělí čtvrteční Duel vilový pár?
Hlasování:
René označila Marcelu
Dominik označil Milana
Milan označil René
Marcela označila René
David označil Milana
Video ze včerejšího Zúčtování můžete vidět zde