Top 5:Nejvíc sexy nové VyVolené!

8. října 2007 v 15:46 | Lucinda |  Ostatní
Server Pikant.cz sestavil žebříček pěti nejvíce sexy VyVolených ženského pohlaví.
Kdo ze soutěžících zavřených ve Vile VyVolených je nejvíc sexy? Souhlasíte s tímto žebříčkem, nebo by jste ho okamžitě přeměnili?
05. - Růžena
Pravda, pravda. Tato volba je spíše pro extrémní gurmány, ale nedostatek zajímavých "sexy slečen" ve Vile nás přinutil i Růženu zařadit do našeho žebříčku. Je to volba pro starší pány sledující VyVolené (kolikpak vás asi je?), kteří by si s mladicí nevěděli rady a zároveň mají u dam rádi, když je mají takříkajíc "za co chytit". A pozor - Růžena je zrovna volná a hledá!
04. - Lucie
Lucka vypadla jako první, ve Vile se příliš neohřála (ačkoliv zastihla sluníčko a v plavečkách se opalovala, takže se trošku přeci jen ohřála), ale rozhodně si místo v našem žebříčku zaslouží. Míšenka s asijskými rysy, které se perou s těmi evropskými. Nádherné tělo, exotická tvář. Škoda, že tohle na ní bylo ve Vile asi to nejzajímavější. Ve VyVolených neměla co dělat, ale objevila se tam, a pro chlapy to byla docela kvalitní podívaná.
03. - Nancy
Dlouhonohá, vysoká, štíhlounká exotická krasavice. Tak by se dala nejlépe označit Nancy pocházející z Afriky. Dlouhou dobu už ale žije v České republice, kde se věnuje organizování afrických akcí na klíč a nějaký čas to zkoušela také v modelingu. A má všechny atributy modelky - štíhlý pas, dlouhé nožky, hezkou tvář. Sice chce být zpěvačka (a vydala už jedno zapadlé album, které se prodává za 35 Kč), ale jako modelce by jí to slušelo mnohem víc.
02. - Marcela
Inu, příliš rozumu nepobrala, inteligenční kvocient asi moc velký mít nebude, ale vynahrazuje to EQ (emoční kvocient, emoční inteligence). Protože jsou ale všichni chlapi šovinistická prasata a při sestavovaní žebříčků tohoto typu příliš nehledí na obsah hlavy, přesuňme se na jiné dispozice. Tady by se dalo říct - Marcela je tedy má! Když jsme byli s kolegou v kamerovém koridoru, dlouze jsme přemýšleli při pohledu na Marcelu, zda jsou umělé. Usoudili jsme, že s nejvyšší pravděpodobností ano. Mají až příliš dokonalý tvar, ale i tak… velký bod.
01. - Veronika
No co jste čekali? Je to prostě profesionálka, která už od svých osmnácti let trénuje sexy pózy před objektivem fotoaparátu. Tedy, doufáme, že od osmnácti let, když se podíváme na obsah těch fotek. Své vytrénované pózy používá i ve Vile, v koupelně vyzývavě nakrucuje hlavu, předvádí se. A vůbec se nebojí ukázat něco ze svého těla - spíš na tom skoro staví svou hru ve Vile. No, už sice dostavila, včera večer z Vyvolených vypadla, ale pokud tam nepřijde ještě někdo zajímavější, bude držet status "nejvíc sexy třetí VyVolené"!
Zdroj: TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama