Strašidelná noc plná upírů!

28. října 2007 v 8:49 | Luc in da |  Ostatní
Poté co se Radim vrátil z vily se odehrávala strašidelná noc. VyVolení měli za úkol si zvolit VyVoleného, který ostatním nejvíce pije krev. Až přišli na to, kdo je tím upírem, tak ho měli zabít a uložit ho do rakve, kterou připravil štáb. Rakev s mrtvým upírem měli poté uložit do zásobovačky. Kdo se stal upírem?
Po přečtení úkolu Ivana zahlásila: Tak zabijte mě, já chci do zásobovačky. To ještě nevěděla, že se jí to splní, jelikož si ostatní VyVolení zvolili jako upíra René.
Takhle vypadalo hlasování:
Kdo komu nejvíc pije krev:
Nancy - René
David - René
Dominik - Juli
René - Marcela
Ivana - Nancy (smála se u toho)
Honza - Juli
Marcela - René
Milan - Ivanka (také smích)
Radim - Marcela
Katka - zvolila Ivanu
Zvolena tedy byla René. Ivana si chtěla vyzkoušet rakev a tak si do ní lehla. Poté opět vyšla a šla žehlit.
Juli, Radim a David, kteří měli upíra zabít se nakonec shodli, že za upíra bude Ivana, jelikož se akorát vešla do rakve a tak ji odchytili od žehlení a strčili do rakve a následně zabili dřevěným kolíkem. Rakev s Ivanou strčili do zásobovačky, tam na ní čekal dopis od štábu:
Vyvolený upíre, převleč se za upíra. Nalič si tvář, naplň si ústa krví, oblékni si plášť a ulehni zpátky do rakve. Až tě odnesou zpátky do vily, tak vyskoč z rakve a zakousni se do krku tomu, kdo tě nejvíc štve.
Ivana se nalíčila a poté zalehla do rakve.
Po uzavření rakve následovalo otevření zásobovačky a kluci měli za úkol rakev vynést na terasu. Tam ji otevřeli a Ivaně již nic nebránilo vyběhnout z rakve. Ivana vyběhla, ale všichni VyVolení se zavřeli do vily. Jediná Nancy se schovala do sauny. Když se Ivana nemohla do vily dostat, tak poprosila Nancy o pomoc. Ta ji řekla, že ji pomůže, ale nesmí ji kousnout. Ivana souhlasila. Nancy přišla ke dveřím a začala diplomaticky přesvědčovat VyVolené na druhé straně dveří, aby otevřeli, že chcou jít na René.
Ti jim nakonec otevřeli a ve vile začala velká honěná. Ivana se do role upírky opravdu vžila a šlo vidět, že jí to bavilo. Zakousla René a poté následovali i ostatní VyVolení. Marcela nakonec na Ivanu použila česnek a tak bylo po upíru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama