Růžena zhodnotila jednotlivé VyVolené!

15. října 2007 v 15:16 | Lucinda |  Růžena Kaňáková

Růžena Kaňáková z Ostravy je již venku z vily a tak poskytuje internetovým serverům spoustu rozhovorů.
Na oficialním webu třetí řady VyVolených nejdříve komentovala online zpravodajství a poté i zhodnotila jednotlivé VyVolené.
Přečtěte si, co si o nich myslí, koho vidí jako favorita a koho naopak ne.
David - trochu jsem se v něm spletla, myslela jsem si, že ho z nám, ale občas mě ve Vile zaskočil. Je samostatný a zodpovědný. Pokud diváci hodnotí opravdovost osobnosti člověka, mohl by mít nějakou šanci dostat se ve hře daleko. Pokud diváci cení herectví a pobavení, mají velké šance Dominik a Milan.
Radim - je jeden velký "fals". Neohleduplný, nezásadový, velmi rozhozená osobnost. Nancy správně řekla, že si přišel "natvrdo pro 11 milionů". Není ani tak kamarádský, ani tak férový, jak se dělá. Radim by mohl být favoritem na výhru.
Juli - má velmi složitou osobnost. Je svým způsobem rebel a skrývá to za svůj prapodivný způsob vyznávání víry. Bojí se otevřít lidem a říci jim, co si o nich myslí.
Honza - prostě extrémní Narcis. Je tak zahleděný do sebe, že ho ani ženy nezajímají. Pro mě není kandidátem na výhru.
Milan - "přepáteřovaný" člověk (Růženino nové slovo). Je je velký hráč. Je schopen zajít do takových extrémů, že za chvilku ve Vile nebudou ostatní vědět, čí jsou. Milan se určitě do užšího výběru dostane, diváci z něj ovšem budou také časem zklamaní.
Dominik - neví, čí je. Neví, kam patří. Pořád se ohání tím, že byl bez otce, ale takových je spousta. Dělá ze sebe chudinku. Patří do jiné show, ale ta tu ještě není. Je to dobrý komik, svých pár gagů ovšem často opakuje. Tisíckrát nic umořilo i slona. Momentálně diváky baví, věřím, že český národ je rozumný, dostane se tak do osmičky.
Marcela - je fajn baba. Je nevyzrálá, ale jednou z ní bude dobrá mamka. Pořád říká, že má dobré srdíčko, ale úplně jí to nevěřím, viz. když byla opilá, chovala se úplně jinak.
Ivana - je spontánní. Co je na srdci, to na jazyku. Je svá. Nebere si servítky, je lidová, tak trochu sysel, křečkuje, ale v životě je to možná celkem dobrá vlastnost. Ivana má šanci se dostat daleko.
Georgina - zcela zmatený člověk. Pubescent. Možná je rozumná, ale ve Vile se chová jako pubescentní trdlo. Má sklony dirigovat. Nemyslím si, že by se mohla dostat daleko.
Nancy - já jsem si sní rozumněla. Musí se držet, já jsem s ní našla společnou řeč, ale ve Vile by Nancy asi ráda ukázala ostatním, že je někdo. Myslí si velmi často, že má pravdu. Je osobnost, má velkou šanci vyhrát.
René - bezpáteřní bytost. Není to pro mě vůbec žena, potřebovala by trochu převychovat. Chtěla bych vidět Lucku, jak je vedená, možná bych ovšem před René smekla, jak je Lucka úžasná. Jako matka jí ovšem v poslední době příliš nedávala.
Pokud český národ bude spravedlivý, jako favority vidím Ivanu, Nancy a Davida.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama