Růžena: ,,VyVolené už nemůžu ani cejtit!"

18. října 2007 v 19:25 | Lucinda |  Růžena Kaňáková

ExVyVolená Růžena Kaňáková (42) nám prozradila, jak prožívala svou účast v reality show a co si myslí o lidech ve Vile. Růženo, jsi pár dnů po svém vyřazení v Duelu. Jak se cítíš?
"No, musím říct, že opravdu dobře. Až venku jsem si uvědomila, jak moc mi ta volnost chyběla. A vlastně jsem za to vyřazení ráda."
Opravdu? Tak to mě vážně překvapuje! Neříkej, že tě to nemrzí!
"Ale jo, tak samozřejmě nějaká lítost tam je. Mrzí mě, že je tam teď David sám a že jsem přišla o možnost vyhrát těch jedenáct melounů. Ale je to hra a já to tak beru."
vyvoleni 3
Jedenáct milionů je opravdu velké jmění. Už sis představovala, jak bys s tou výhrou naložila, kdyby to náhodou vyšlo?
"Určitě! Konečně bych vstávala s prázdnou hlavou a ne s tou obrovskou, co mám denně jak pátrací balon. Odpadlo by mi moře starostí. Hodil by se mi vlastní byt, auto i ty peníze.Vlastně všechno. Hodně věcí bych rozdala rodině."
Ještě neplač, vždyť za vaši rodinu jedno želízko v ohni zůstává, syn David!
"Já vím. Jsem za něj moc ráda. David se strašně toužil do VyVolených dostat a dokonce až do poslední chvíle nevěřil, že to fakt vyšlo. My jsme šli do Vily a on mi říká: "To jsme ještě nepostoupili, že ne?" Byl z toho v šoku. Doufám, že po mém odchodu se konečně začne víc projevovat a nebude tak uťáplý. Říkal, že mě zkusí nahradit, tak jsem zvědavá, co na ně vymyslí."
Když už se bavíme o Davidovi, zeptám se, měla jsi už možnost vyřídit všechny vzkazy od Davida jeho přítelkyni Milušce, jak ti tolik kladl na srdce?
"Bohužel ještě ne. V noční show mi můj druhý syn Honza řekl, že Miluška nepřijela, protože je nemocná a nemohla přijet. Až dorazím domů, určitě to všechno probereme."
vyvoleni 3
Ve VyVolených jsi se prezentovala jako velice konfliktní typ. Házela lidem odpadky do postele, ničila jim věci. Až z tebe šel strach. Jsi taková i v reálném životě, nebo to byl extrém?

"Nevím, co ti na to mám odpovědět. Nemyslím, že bych se ve Vile chovala nějak zle, nebo že bych byla špatná. Naopak jsem přesvědčená, že jsem velice spravedlivá a David to ví. Nelituju ničeho, co jsem ve Vile dělala, protože v tu chvíli jsem to dělala s chladnou hlavou a vím stoprocentně, že i dnes bych to klidně udělala znovu."
Budete se s VyVolenými setkávat ve svém životě dál, i po reality show?
"To určitě ne. Jsem ráda, že je to za mnou a jak už jsem několikrát řekla, z Vily mě zajímá jenom David. Ostatní jsou mi úplně jedno."
Po sobotním Duelu jsi ale přece jen měla možnost setkat se s bývalými VyVolenými tváří v tvář. Jaké jsi měla pocity a co všechno jste si stihli říct?
"Prohodili jsme pár slov, ale byly to spíš běžné fráze typu jak ti je, nebo mi říkali, co všechno mě teďka čeká. Překvapilo mě, že za mnou sama přišla Linda a chtěla si povídat. Chovala se jako úplně jiný člověk, byla milá, usměvavá. To je hrozné, jak se lidi dokážou přetvařovat. Jsem přesvědčená, že Linda, která byla ve Vile, je ta opravdová. A tak ji nechápu. Stejně jako Dominika. Co na ní vidí? Vždyť ona ho hned první týden jejich pomyslného vztahu tak pozurážela, že si to tam museli i před kamerama vyříkávat. Té jejich "lásce" nedávám absolutně žádnou šanci. Vydrží jim to pár týdnů."
vyvoleni 3
Tak to mi nahráváš na smeč. Co si myslíš o vztahu jiného páru ze soutěže, Veroniky a Dana?
"Tak to je kapitola sama o sobě. Je to fraška. Dokonce mi už někdo říkal, že se snad plánují i vzít. To je strašné. Vydrží jim to podle mě tak měsíc."
A na tvého syna Davida s Miluškou?
"To je pravý opak těch dvou. David je s Miluškou sedm let a já jim říkám, že ten vztah mají přechozený. Tihle by se měli vzít!"
Růženo, mluvíš tady o vztazích a sama žádný nemáš. Čím to je?
"Protože jsem si toho už v životě prožila hodně a chlap mě dokázal položit až na úplné dno. Doslova. Ztratila jsem byt, přišla o peníze, nadělala si dluhy. To už nechci nikdy v životě absolvovat. Takové věci strašně bolí."
vyvoleni 3Mluvíš o otci Davida a tvého druhého syna Honzy?
"Ne, to určitě ne! To byl dobrý člověk. Dodnes mě mrzí, že to mezi námi dopadlo tak, jak to dopadlo. Žili jsme spolu spokojeně mnoho let, pak jsem se zamilovala do někoho jiného a požádala o rozvod. Nebyla to ale šťastná volba a kdybych to mohla vzít zpátky, určitě bych to udělala. Jenže to už asi nepůjde."
Chceš to víc rozebírat?
"Radši ne."
Tak pojďme od toho - zpět k VyVoleným. Kdo si myslíš, že vyhraje?
"Nemám tušení, to takhle nejde odhadnout. Řekla bych, že Milan, ale nepřeju mu to. Milan je hodně zákeřný člověk a každý jeho krok je dobře uvážený. Hodně taktizuje. Mrzí mě, že to diváci nevidí."
A komu výhru ze srdce přeješ?
"No tak byla bych blbá, kdybych neřekla že Davidovi! Pokud ale chceš slyšet jméno někoho jiného, tak by to byla Marcela. Mně se tam s ní v té Vile tak dobře povídalo, snad nejlíp ze všech. Na to, že je jí 29, je to opravdu velice inteligentní holka."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama