René probulila celý den

8. října 2007 v 15:49 | Lucinda |  René Kukačová
Den, v němž Veronika vypadla ze hry, byl docela zvláštní. Naznačil to už budíček, kdy se místo skočné a hopsavé melodie ozvaly hlasy samotných VyVolených, kterým samozřejmě dominoval řev René a smích Veroniky. Podle mne je to ještě horší a brutálnější varianta budíčku, než byly onehdá ty sirény, ale VyVolení jsou zjevně otrlí a zoceleni a slyšet z reproduktorů samy sebe, to se jim, zdá se, líbilo.
René doslova zářila, ale během dne její dobrá nálada klesla silně pod bod mrazu.
VyVolení nejsou evidentně schopni fungovat jako jedna velká skupina a vždy se podle nějakého klíče rozdělí na dvě části. Buď na "saunaře a terasáře" nebo jako ve včerejším rekapu - genderově. Dámy se hádaly v obýváku, pánové na terase komentovali, jaký že je to ve Vile udrndaný slepičinec. Veronika se opět dala do sporu s Růženou, tentokrát jí vyčetla, že v sobě nemá ani tolik slušnosti, aby se po Duelu přivítala či před Duelem rozloučila s tím, koho nemá v oblibě. Nevím, jestli se mi to jen zdálo, ale v posledních dnech začala mít při hádkách Veroniky a Růženy Veronika navrch, hlavně co se týče rozumné argumentace. Víc už toho od ní ale neuslyšíme. Tedy alespoň ne ve Vile.

Renatě s Radimem se evidentně zalíbilo ranní hulákání z reproduktorů a tak si začli opět vyměňovat názory na svůj vztah, a to formou velmi hlučnou. A že to tihle dva umí! Byla to samozřejmě nadsázka a Radim pečlivě hlídal, která z kamer ho zabírá, aby do ní dělal kukuče (nebo Kukače?). Dospěli k tomu, že jsou šťastní, že se rozešli a že si Radim najde novou (podle René) pipinu. Radim tvrdí, že to nebude pipina a že to především nebude chlap. Přeju mu v tom štěstí, při té dnešní emo-módě je někdy opravdu těžké poznat, jaké pohlaví se v tom vystajlovaném zevnějšku ukrývá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | 11. listopadu 2007 v 10:32 | Reagovat

René je stych vyvolených asi nejlepší!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama