Rekapitulace: Vilu ovládl pláč a slzy!

22. října 2007 v 17:25 | Lucinda |  Ostatní
Radost a jásání na jedné straně, slzy a smutek na druhé. Ne každému ve Vile přinesl charitativní koncert radost. Všichni sice byli rádi, že mohli přispět k pomoci těm, kteří to opravdu potřebují, někteří VyVolení ale těžce nesli, že se neviděli se svými blízkými. A naopak ti, kteří se příbuzných dočkali, to dávali ostatním najevo možná až příliš bujaře. Proto se Vila v sobotu večer změnila v slzavé údolí. Ale v sobotu se toho dělo samozřejmě mnohem více…

Nancy s Ivanou se nachystaly docela nebezpečnou kanadu - do kosmetiky VyVoleným nalili různé čističe, WC gely a podobně. Narozdíl od podobné kanady z minulých řad, kdy v obalech kosmetiky skončil kečup či hořčice, bylo toto už docela hazardem. Lidem s problematickou pokožkou by žíraviny, obsažené v čističích, mohly nepříjemně ublížit. Štáb proto kosmetiku zabavil a vrátil ji VyVoleným až ráno s poukázáním na viníka. Nancy s Ivanou se všemu ale jen smály a nic si z toho nedělaly. Následovala hádka Georginy a Nancy. Georgina tvrdila, že Nancy nejdřív dělá scény kvůli mouce za pět korun a pak znehodnotí kosmetiku za stovky korun. "Já jsem si třeba takovouhle kosmetiku nikdy nemohla dovolit, protože když jsem ty peníze měla, radši jsem si koupila jídlo nebo potřebné oblečení," durdila se.
Jenže sobota neměla být dnem k durdění, naopak, VyVolení na sebe měli být ten den milí. Juli směl odtajnit to, proč sebou neustále všude tahá rozložený sušák (šlo o tajný úkol), rozcvička probíhala tak, že se všichni navzájem objímali a hladili a později dostali za úkol vybrat si kohokoli z Vily, dát mu polibek a říci, proč ho dostal. Došlo k mnoha aktům upřímnosti, při kterých se aktéři docela dojali, někteří to ale pojali i s recesí, například Juli, který se šel oblizovat s Milanem, nebo Dominik, který nechtěl s Marcelou zůstat jen u polibku na ústa.
Charitativní téma bylo nakousnuto už odpoledne. Oblíbená zábava VyVolených - tedy rozdělování milionů, které ještě nemají - se odehrávala v ložnici. Zatímco někdo neměl představu žádnou, jiní už věděli, kolik by na charitu dali, někdo by nedal nic a taková Georgina má případné miloše rozdělené do nejmenšího detailu. Když vyhraje a nezamotá se do toho, založí si i vlastní nadaci. Marcela zase řekla, že nevěří nadacím, ve kterých se ty peníze prý jen ztrácejí. No ještě že to paní Baudyšová neslyšela.
Pokračování na serveru Bleskově.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama