Rekapitulace: Slízne dnes René palce?

23. října 2007 v 21:25 | Lucinda |  Rekapitulace...
VyVoleným začal zase běžný režim. Opět se hádá každý s každým, opět vznikají krátkodobé aliance, které záhy zanikají, opět někdo tvrdě vtipkuje na úkor těch, kteří to těžce nesou, zkrátka kandidátů na úterní palcování je pořád hodně. V neděli by to - alespoň podle toho, co jsme viděli v pondělní rekapitulaci - nejspíš odnesla René s Milanem. Ale situace ve Vile se mění každý den, takže možná bude dnes večer opět vše jinak. A jak tedy VyVolení prožili poslední neděli?

Ráno se někteří VyVolení vzbudili trochu dříve a tak dostali za úkol vzbudit ostatní zpíváním do ouška. Milan bystře spočítal, že úst je k dispozici mnohem méně než oušek - a tak zpívali "na dálku". René musela být zpočátku několikrát upozorněna, že úkolem je zpívat, nikoli řvát. Statečně držela svoji hlasitost na uzdě. S některými VyVolenými to ale ani nehnulo a zůstali ležet. Přidala se k nim i René. Pro ty, kteří zůstali vzhůru (nebo nově vstali) byla na terase připravena odměna - z reproduktorů zněla jedna rocková pecka za druhou.
Jenže hudební produkce byla určena jen pro úzkou skupinku VyVolených. Jakmile vyšel ven někdo, kdo do ní nepatřil, hudba přestala hrát. René si ale chtěla také užít trošku rocku a neustále lezla ven. To se pochopitelně venkovním nelíbilo, protože kvůli ní přicházeli o hluboký kulturní zážitek. Jenže když si René něco umane, je nezastavitelná a hledá jakoukoli skulinku, jak se svého dosíci. Když neprošlo ani pootevřené okno, tak už se René hodně naštvala. Nakrknul se ale i Milan, protože René jim pořád courala na terasu a "vypínala" hudbu. Proto vzal růži, kterou René při koncertě dostala od svého bratra, a pohrozil, že když René nepřestane zlobit. Zničí ji. Přišlo mi to jak prolínání dvou konkurenčních reality show - Obřad růží patří do nováckého "Vem si mě!".
V tu chvíli René přešel veškerý humor, začala s Milanem vyjednávat (ve stylu "já si můžu dělat co chci, ale ty ne") a když se nedočkala, šla si uraženě lehnout. Milan samozřejmě růži nezničil (dokonce spíš obvinil René, že si jí ničí sama, protože jí nemění vodu, nezastřihla jí spodek a nechává ji v teple, což růži nesvědčí), ale rozhodl se spíš ničit René. S naprosto zjevným provokačním úmyslem šel do ložnice za ležící René a zpíval jí "Rozvíjej se poupátko". René byla vykyslá a s Milanem se bavila velmi odměřeně, hůř to všechno nesl Juli, který Milana doslova nesnáší pro jeho styl humoru a neúctu k osobním věcem. Milan je asi pro Juliho výjimkou z hesla "miluj bližního svého". Projeví se tohle všechno na palcích?
Krucinál fagot donner wetter secmazec element mordhadrycucky Kubo, Anče, hajnej!!!
K nedělnímu odpoledni patří pohádka. Na plazmě se jí VyVolení nedočkali a tak museli sehrát několik různých pohádek sami. Jednu z nich - o nastydlém Trautenbergovi - jsme mohli vidět v rekapitulaci, ale ve Vile byli i Pat a Mat či Křemílek. Dominikův Krakonoš byl sice poněkud prkenný a mluvil, jako když se modelka Petra Němcová snaží mluvit česky, ale Anče / bonzácká sojka Marcela ševelila obstojně a Milan jako Trautenberg neměl chybu. Překvapila mne dvojrole Anče a sojky, nečekal jsem, že to bude hrát jedna osoba, když je ve Vile tolik schopných bonzáckých sojek.
Kdo by kým ve Vile nechtěl být?
Po pohádkách přišel čas na další z VyVolenými tolik neoblíbených psychodebat. Zatímco divák si obvykle smlsne, protože charaktery se pěkně odkopou, sami VyVolení tyhle úkoly nemají rádi. Zejména lidé, kteří nechtějí příliš odkrývat své názory. Zadáním tentokrát bylo, aby se VyVolení rozdělili do dvojic a pak každý řekl, proč by nechtěl být tím druhým. Padaly hodně absurdní důvody (Nechtěl bych být Milan, protože je to blbý jméno... Nechtěl bych být David, protože nechci být Ostravák), ale padlo i mnoho zcela konkrétních důvodů. Už i Juli se nedržel svého původního neutrálního postoje a otevřeně vmetl Dominikovi do tváře, co si o jeho chování myslí. Ne že bych s Julim souhlasil, ale oceňuju, že už se neschovává za nestrannost.
Dominik si dívčí svádění užíval, Juli zbaběle prchl ze scény.
Večer bylo opět eroticky dusno, VyVolení dostali za úkol sehrát svádění. Juli s Ivanou se z úkolu zcela vyvlékli, Nancy to trochu odflákla, proto pak museli zdůvodňovat, proč jsou v plnění úkolů tak liknaví. Pochopitelně jsme se dozvěděli, že takové úkoly jsou pod jejich úroveň a kvůli nim do Vily nešli (copak neviděli předchozí dvě řady?). Problém je, že se nevyhýbají jen erotickým úkolům - což by se i trochu dalo pochopit - ale i mnoha jiným, zcela asexuálním. Nedokážu pochopit, jak po dvou odvysílaných sériích VyVolených stále někteří účastníci nechápou, že nezúčastňování se úkolů působí trapněji než když se člověk alespoň jakžtakž snaží... Nu, miláčkové, oni vám to diváci v Duelech spočítají...
Marcela prožila ve Vile svůj první orgasmus a hned to všem radostně sdělovala.
V noci došlo ve Vile k radostné události. Postarala se o ni Marcela. Zažila totiž svůj první orgasmus ve Vile. A to zcela bez cizího přičinění, taková je to holka šikovná. "Ale vždyť jsi říkala, že tyhle věci okolo sexu úplně vypouštíš," divily se ostatní slečny, když Marcela juchala v posteli nad povedeným vyvrcholením. "No jo, ale když mně tam ta ruka nějak sama zašmátrala a už to bylo v pr*eli..." konstatovala Marcela. Já si tedy myslím, že to bylo o kousíček vedle, ale nejsa odborníkem, nechci se hádat.
Taková byla neděle ve Vile. Jaké bylo pondělí, to uvidíme dnes večer a jaké budou další dny, to závisí na tom, kdo si dnes večer odnese na své ruce zelený šátek. Troufáte si odhadnout, kdo to bude?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama