Rekapitulace: Radima čeká druhý Duel!

24. října 2007 v 14:49 | Luc in da |  Rekapitulace...
Charita je za námi, ve Vile se najelo na starý režim - i když Tereza si v úterním přímém přenosu VyVolené trochu vychutnala a napínala je do posledního okamžiku. Nancy s Ivanou zjistily, že se svým chováním připravily o šátky imunity, ale ani to s nimi nehlo - radost z toho, že spolu do Duelu nepůjdou, vše převážila. Při Zúčtování se pak palce opět rozložily takřka po celé tabuli, dvojáků bylo hodně a závěrečný palec pak přistál u Radima a poslal ho do jeho druhého Duelu.
Než jsme se ale dozvěděli argumenty palcujících, zjistili jsme, jak VyVolení strávili pondělí. Tentokrát je čekal velmi netradiční budíček - do ložnice vtrhnul popelář, rozdal rukavice a pracovní oblečení a vyhnal VyVolené z postelí. Ti pak museli na terase třídit svůj odpad za posledních deset dnů. Překvapený Juli našel v hromadě použitý kondom (škoda, že diváci byli opět ochuzeni o informaci, zda šlo o vtípek štábu nebo skutečně tento artefakt pochází z Vily), Honza s Milanem se zase poprali o "nejlepší flek" v hromadě smetí. Ještě lepší než samotná "rvačka" bylo následné Milanovo vyprávění o průběhu celé události.
Jedním z pondělních úkolů pro VyVolené bylo ztvárnit nějaké přísloví. VyVolení se k tomu ale postavili velice laxně. Oni byli vlastně celý den takoví nějací přichcíplí. Když už se v jejich moudrých hlavách došlo k tomu, co vlastně zadané přísloví znamená, nezbyla žádná mozková buňka, která by se věnovala tomu, jak to celé herecky ztvárnit. A tak jsme viděli alespoň zoufalý Dominikův pokus o spadnutí do sebou vykopané jámy - rozebral kliku u ložnice, zabouchl dveře, ale nechal si u sebe ten špatný protikus, který se z obývákové strany nedal použít.
Svůj vlastní úkol si musel vymyslet Juli. Byl mu za to přislíben dárek. Juli se tvářil velmi skepticky, čekal, že dostane maximálně tabulku čokolády. Nakonec přišel na to, že by mohl namasírovat všechny lidi ve Vile a tak se do toho dal, seč mu síly stačily. V rekapu jsme sice neviděli, jak masíruje Milana, ale ano, i ten pocítil Juliho péči. Právě masírování Milana jsme mohli vidět v pondělí večer v rekapitulaci v rámci živého vstupu do Vily. Juli nakonec obdržel dárek - pouzdro s řetízkem a s věnováním. Škoda, že člověk, který do sestřihu vkládá vysvětlující titulky, má nejspíš dovolenou, opět nevíme, od koho to je a co to je.
Pokračování na serveru Bleskově.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama