Rekapitulace: Poslední boj Milana a Růženy!

15. října 2007 v 15:25 | Lucinda |  Rekapitulace...
Nedělní rekapitulace nám ukázala, co se ve Vile dělo v sobotu, v den, kdy šla Růžena s Dominikem do Duelu, ve kterém prohrála. Ani její poslední den ve Vile neproběhl v klidu a Růžena naposledy předvedla, co že je to to její kongo. Odnesl to Milan, nelze říci, že nezaslouženě, i když Růženina msta byla trochu drsnější, než mohla být. Ale ať je to jak chce, Milan má teď kolekci nedobrovolně batikovaného prádla a Růžena už dlí mimo Vilu VyVolených. Jak tedy její poslední den vypadal?

Hned ráno čekala na VyVolené pěkná zlomyslnost. VyVolení se měli rozdělit na Dominikovce a Růženovce, s tím, že jedni půjdou na terasu na drsnou hodinovou rozcvičku, zatímco druzí se budou moci celou hodinu válet v postelích. Ven nakonec vyrazili Dominikovci a rozhodně toho nelitovali. Ledva se uzavřely žaluzie, přišel jim na terasu dopis, že mají vyhřátou saunu a v zásobovací místnosti připravený dlabanec. Žádné cvičení se nekonalo. A co ti, kteří se rozcvičky zalekli a jít ven odmítli? Těm štáb celou hodinu pouštěl z reproduktorů skutečně nesnesitelné nepříjemné zvuky. Válet se VyVolení mohli, ale žádné labůžo to nebylo. Juli už ráno ukázal to, co potvrdil večer při Duelu - nebyl na žádné straně. Ani Dominikovec, ani Růženovec. Ale hodinové rozcvičky se asi zalekl, neboť i jako neutrál raději zůstal chrnět ve Vile.
Mimochodem, když si tak vzpomínám na Juliho šoky z toho, kdykoli se ve Vile objevil někdo nový, kdo by se mohl stát dalším soutěžícím, tak si říkám, proč Juli nekápne božskou (víry má na to dost) a neřekne skutečnou pravdu? Tedy že si z těch dvou Duelantů zpátky nepřeje ani jednoho? Ubyli by mu tím dva soupeři najednou a cesta k výhře by byla snazší. A určitě by se takové tvrzení, byť samozřejmě vyřčené s notnou dávkou nadsázky, nedalo považovat za srabácký přístup.
O něco později se ve Vile udála zásadní událost dne, která ovlivnila chod věcí příštích. Radim s Dominikem se rozhodli opevnit se v ložnici a několik hodin tam setrvat a nikoho dovnitř nepustit. Nakonec se ale rozhodli do svých řad přijmout ještě Milana. Když byli v ložnici všichni tři, přirazili ke dveřím postele a skříně, štáb jim zhasnul a trojice barikádníků si tak mohla užít nečekaného klidu.
Pokračování na serveru Bleskově.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama