Rekapitulace: Masakr! Ve vile šlo o zdraví!

22. října 2007 v 14:46 | Lucinda |  Rekapitulace...
Tak to je maso! Tihle VyVolení se doopravdy překonávají a jejich kousky už začínají být životu nebezpečné! Vše začalo v noci ze čtvrtka na pátek. Ivana s Nancy, které netuší, že jejich Duel ve skutečnosti nebude, se posilnily alkoholem a poté neskutečným způsobem řádily. Na počátku bylo Nancyino provokování Radima, které vyústilo v to, že Radim vytáhl kliku od ložnice a holky se do ní nemohly dostat.
Když kliku vrátil, Ivana s Nancy slíbily, že tuto noc se nikdo nevyspí. A řádily opravdu neskutečným způsobem. Marcela s Georginou jim zpočátku pomáhaly, ale když viděly, kam už to zašlo, tak se k tomu nehlásily.

Nancy například švihla vysavačem o zem, baterky od mikroportů byly rozsypány, kam se člověk podíval, Ivana vzala plastové kryty od boxů, ve kterých mají VyVolení své věci, a roztřískala je, nakonec do ložnice i natáhly zahradní hadici a kropily jako o život. Když už se vše jakž takž uklidnilo, došlo k hádce mezi Ivanou a Georginou. Ivana chtěla mít dveře do ložnice otevřené, Georgina zavřené. Co Ivana otevřela, to Georgina prudkým kopnutím zavřela. Snad desetkrát.
Za takové ostudné chování muselo přijít napomenutí a bylo opravdu originální - s Vilou se z Noční show výjimečně spojil Libor a byl výborný. S naprosto kamennou tváří a přísným výrazem VyVoleným pustil záznam jejich řádění a aniž by mentoroval nebo napomínal, suše se jich tázal takovým stylem, že jim vlastně nic nevyčítal, ale vzbuzoval v nich přirozený pocit viny a studu.
Pokračování na serveru Bleskově.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kris kris | Web | 22. října 2007 v 14:48 | Reagovat

prsim koukni se na muj blog a hlasni pro me moc te prosim kdys to tak udelas tak budu na tvuj blog chodit kazdej den ale musis napsat i komentar protoze abych vedel tvuj blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama