Rekapitulace: Juli - Celý svět se proti mě spiknul!

19. října 2007 v 19:32 | Lucinda |  Rekapitulace...
Dlouhý pobyt ve Vile VyVolených už je pro některé soutěžící dosti únavný a neblaze se podepisuje na jejich psychice. Dost jasně to vidíme na Julim, který se pod tlakem nedokáže nad určité věci povznést a silně ztrácí smysl pro humor. Není ovšem jediný. Podobným obdobím ve Vile nedávno procházel Dominik, kterého trochu k životu probralo až vítězství v Duelu. A ve včerejší rekapitulaci jsme zase mohli vidět, jak všechno dolehlo na Nancy. Masku silné a sebevědomé ženy odložila až pozdě v noci a nechala emocích volný průběh.

V pondělí navštívila první část VyVolených ústav sociální péče v Chlumíně. Obdobný výjezd čekal i na zbytek osazenstva Vily. V úterý jeli do denního stacionáře Akord. Zatímco jejich kolegové o den dříve nevěřili, že se na výlet skutečně pojede a obávali se toho, že budou jen mrznout v zásobovačce, v úterý už VyVolení věděli, že to žádná habaďůra není. Vylezli radostně z Vily, oblékli zelená trička nadace Naše dítě (mimochodem, už jste poslali sms ve tvaru DMS NASEDITE na číslo 87777 a přispěli tak 27 korunami na péči o nemocné a těžce postižené děti?) a už se jelo.
Zbylí VyVolení spokojeně chrupali až do jedenácti. Pak už je štáb vzbudil a vyhnal na rozcvičku. Předcvičoval Dominik a protože jeho heslo je, že po ránu se cvičit nemá, protože odpoledne je lepší doba a večer ještě lepší, tak podle toho vypadalo i Domčovo cvičení. Procvičoval se jeden prstík a pak druhý prstík… Ale když štáb pustil do reproduktorů svižnou pochodovou skladbu, hned bylo vše jinak. VyVolení se vlnili jak o závod a dokonce si na terase i zatančili.
Pokračování na serveru Bleskově.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama