Rekapitulace: Ivana Zůčtování obrečela

19. října 2007 v 19:50 | Lucinda |  Rekapitulace...
Štáb na čtvrteční večer připravil VyVoleným pěkný šok. Zatímco Nancy už si v duchu připravovala výzvovou řeč a VyVolení se modlili, aby to nepadlo právě na ně, nakonec se Výzva vůbec nekonala - místo ní přišlo druhé Zúčtování. A to naprosto nečekaně. Když Georgina donesla kufřík, v němž obvykle bývá jen zelený šátek, dostala pokyn k jeho otevření.

VyVoleným málem vypadly oči z důlků. Obálky, propisky, magnety - to je asi nějaká chyba, ne? Ale nebyla. Aniž by byl prostor pro debaty, účtovalo se. A jak se ukázalo po odvysílání rekapitulace, palcování odnesla Ivana. Fakt, že do Duelu půjde se svojí kamarádkou, se kterou by za jiných okolností do Duelu vůbec nešla, pěkně obrečela. O to více se jí uleví v sobotu, až se dozví, že Duel nebude.
Rekapitulace začala výživně zejména pro nás, co milujeme Juliho kamerové hrátky. "Juli je správný a citlivý kluk," četl hrdě Juli SMS vzkaz z novin, které VyVoleným chodí třikrát týdně do Vily. "Ale prosím tě, to byl jen někdo vožralej," suše komentoval zprávu Dominik. Ale Juli si pod fousy slastně pobrukoval, že i když za své chování dostává palce, tak že se to vyplácí a jeho styl hry má u diváků úspěch. Inu, má, to se musí nechat. Dokonce si myslím, že by se mohl dostat do finále, protože by ho mohli podporovat jak jeho příznivci, tak i ti, kteří ho sice nemusejí, ale rozesmívá je jeho herní styl. Podobně se k vítězství propracoval i Tony Jalovec - i ti, kteří ho nemuseli, ho podporovali v Duelech pro jeho veselé kousky, až z něj byl takový hráč, kterého už zbylé dvě dívky neměly šanci porazit.
Následná dopolední debata VyVolených byla prosím pěkně o ho*ně. Doslova a do písmene. Řešil se totiž pokaděný a neuklizený záchod. Div že ve Vile nevznikla nezávislá vyšetřovací komise, která by pátrala po viníkovi. Vzájemné obviňování, výčitky a také zjišťování, kdo kdy co jedl a kdy se toho zase zbavil, nebralo konce. O Ivaně jsme se například dozvěděli, že je zřejmě sestrou Němého Bobše, protože prý dělá malinkaté bobečky a s tou spouští na WC nemá nic společného.
Pokračování na serveru Bleskově.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama