Rekapitulace: Dominik rozdrtil Růžu!

14. října 2007 v 12:09 | Lucinda |  Rekapitulace...
Další z VyVolených svůj boj o ceny v hodnotě jedenáct milionů korun prohrál. V úterním Zúčtování dostal nejvíce "palců" od soutěžících Dominik, který si ve čtvrteční Výzvě zvolil jako svou protihráčku do Duelu Růženu. Dominik získal 37 396 hlasů. Růžena 21 423 hlasů. Růžena se na začátku Duelu neubránila slzám, když uviděla svého druhého syna a další příbuzné. Dominika přišli kromě jeho nejbližších podpořit i ex-VyVolení Lucka, Linda, Dan a Veronika.
Teď si ale popišme sobotní rekapitulaci pátečních událostí. Ráno probíhalo opět v hudebním duchu, VyVolené vzbudila skladba Happy Day, ale zdálo se mi, že poté, co si VyVolení pří tom, co jim Tereza pouští na plazmě, uvědomili, že je kamery zabírají skutečně neustále a že z jejich vstávání se dá udělat solidní sestřih, začali dávat zase trochu víc pozor na kamery, protože jejich ranní řádění začalo postrádat přirozenost, je v něm víc hraní na kamery. Ale ono to po pár dnech zase přejde. Milan si stále utahuje z Juliho prapodivné víry - kromě toho, že Juli neumí pořádně Otčenáš a říká ho před obědem (Otčenáš není zrovna typická předjídelní modlitba) už se ukázalo i to, že Juli nemá ponětí o Desateru přikázání a celá Juliho víra tak vypadá jako póza, která se pod tíhou nevědomostí začíná rozpadat.
Milan samozřejmě nikdy neopomene pěkně si přisolit. Když si David v koupelně povzdechnul "Můj bože," upozornil ho Milan, že se nemá brát jméno Boží nadarmo a ať si o tom promluví s Julim, protože to je křesťan a rozumí tomu.
Ranní rozcvička se týkala bránice. Ta se procvičuje mimo jiné hlasitým smíchem, pláčem a podobným lomozem, takže si dovedete představit, že to ve Vile po ránu vypadalo jako u blbečků na dvorečku. Tedy ne že by to v jiné denní doby bylo výkvětem filosofství a intelektuálna. Ale pozorovat tucet lidí, kterak sedí na bazénu a usedavě pláče, aby se o chvíli později halasně smáli - televizní divák si zkrátka mohl vyzkoušet, jak se cítí MUDr.Chocholoušek, když přijde po ránu do práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama