Rekapitulace

10. října 2007 v 19:24 | Lucinda |  Rekapitulace...
Tentokrát nás čekalo úplně jiné Zúčtování než v předchozích týdnech. Zatímco dříve se hlasy kumulovaly u několika málo jedinců, toto úterý byl palcem obdarován takřka každý. Palcovou smršť nezažil nikdo, po dvou hlasech měli Juli, René, Dominik a Růžena. A když dojde k takové rovnosti hlasů, musí rozhodovat držitel imunity. Tím je tento týden Nancy, která se v sobotu úspěšně vrátila z Duelu. Musela z této čtveřice vybrat jednoho člověka.
Ona sama dala palec Radimovi, takže její rozhodování bylo těžší, výhodou ale pro ni bylo, že své rozhodnutí nemusí nijak zdůvodňovat. Nancy zvolila Dominika, ten se tak stal pro tento týden prvním duelantem a ve čtvrtek večer bude vyzývat soupeře.

V rámci rekapitulace jsme viděli, jak si lidé ve Vile navzájem vyměnili pohlaví. Nehledejte v tom jinotaje, prostě to byla jedna velká travesti show. Takové dokonalosti jako Pity ve druhé řadě VyVolených sice nedosáhl nikdo, ale už prostý fakt, že je po pánech vyžadována ladná chůze v botách s tááákovýmhle podpatkem, způsobil dostatečné veselí. Někdo zvládl chůzi rychleji, někdo se kymácel jak opilec na cestě z hospody a nakonec se někteří VyVolení pánové rozhodli raději střevíčky odložit a chodit bosky.
Oblečení, makeup a paruky udělaly své, dámy skryly své pačesy pod krátkovlasé paruky nebo čepice, pánové naopak nasadili vlasy delší, ověšeli se nevkusnými módními doplňky, popotáhli slipy a trenýrky o kousek výš a patřičným způsobem transponovali i hlas. A také předmět debat, protože zatímco ex-dámy pily na zahradě pivo (také na ex), ex-pánové debatovali o šminkách a urostlých hercích. Ale protože dojem z jejich ženství nebyl pořád úplný, přišla na řadu i depilace. Nebo epilace, já si to pořád pletu. No prostě odchlupení.
Tolik utrpení v jeden den ještě žádná Vila VyVolených nezažila, a to počítám i den, kdy musela Wendy držet hladovku. Pánové si nalepili depilační proužky na různé partie svého těla a pak se je pokoušeli co nejrychleji strhávat. Což se bohužel ne vždy podařilo. Navíc pak valnou většinu VyVolených zdobily malé úseky holé kůže, protože na skutečně poctivou depilaci by padla zásoba tak tří středních drogérií. Pánové si ale odnášejí zkušenost do budoucna - proužek zásadně strhávat odspoda nahoru a mít při tom suché ruce, aby nevyklouzl. Z ruky. Ten proužek.
Dáte si speciální Denzelův joint?
Zatímco pánové se ve Vile zapřísahali, že nejhorší věc na světě je být ženou, dámy si venku docela užívaly. Pily pivko, zpívaly sprostonárodní písně, vyprávěly oplzlé anekdoty, hodnotily exteriér nových dam ve Vile a dokonce došlo i na užívání omamných prostředků a jedů, neboť Denzel Dee (tedy Nancy s pořádným afrem na hlavě) ze svého ghetta propašovala do Vily pravého nefalšovaného jointa (z papíru a z listí, co přes střechu napadalo na terasu). René si dala pořádného práska a pěkně to s ní zacvičilo. I když omamnými látkami to nebylo, spíš tou páchnoucí směsí, kterou při šluknutí vdechla.
V ložnici sněžilo na Veroničinu počest
René celý den připomínala všem VyVoleným, že kdyby tam s nimi byla Veronika, slavila by dvacetiny. A tak přemlouvala ostatní, aby si připili na její počest. Nakonec se přípitku zúčastnila i Nancy a přes všechny spory, které spolu měli, popřála Veronice hodně štěstí do života. René ale tato oslava přišla chabá a tak se rozhodla, že ji oslaví tak, jako by Veronika byla ve Vile - tedy pořádným brajglem v ložnici. A tak se i stalo. Spolu s Radimem a Honzou rozpárali jednu nepoužívanou peřinu, kterou měli ve Vile od své bezdomovecké etudy, a brzy sněžilo peří po celé ložnici.
Aby uklidnil Nancy, šel si Dominik do Zpovědnice koupit mouku
To samozřejmě vyvolalo velkou zlobu u Nancy a Růženy, přestože tím nikdo újmu neutrpěl (pachatelé po sobě velmi důkladně uklidili a ložnice pak vypadala lépe než předtím). Ale zdálo se, že někteří lidé si prostě potřebují najít důvod pro úterní palec a tohle se náramně hodilo. Růžena zpucovala osazenstvo ložnice na tři doby, ti si ale pomysleli cosi o pr*eli, a celá Růžena jim byla ukradená. Prý se cítí jako jejich máma a myslí si, že když na ně vlítne a vynadá jim, že se toho leknou. Stejně tak dopadl následný vtípek Radima a Dominika, kdy Milanovi, který právě dlel na WC, vhodili dovnitř moučnou bombu. Nancy okamžitě naběhla k Dominikovi a připomněla mu, jak onehdá skučel hlady a teď už zase plýtvá potravinami.
U tabule dítě stálo, z plna hrdla křičelo
A tak Dominik vyklepal drobné, které měl u sebe a odnesl je do Zpovědnice, aby pro ně štáb mohl nakoupit mouku na jeho účet. Tak skončil TV rekap a Tereza se připojila do Vily, aby uzavřela Zúčtování. Ještě předtím lehce vyplísnila Nancy a Růženu za to, že ve Vile mluvily o Duelu. A že už jí to namouduši žádná legrace a že už vážně se žerty stranou. A že pro tentokrát se ještě bude mhouřit oko, ale příště už ne. Mimochodem, proč se nemhouřilo u Tamary? 8^(
KdoKomu dal palecOd koho dostalArgument
HonzaJulimuOd JulihoNeregistruju ho tady, kdyby zmizel, ani bych to nepoznal. Nebavíme se spolu.
JuliHonzoviOd HonzyJe nesympatický, falešný, hraje to, je to jenom "nasypanej Ken"
DominikRůženěOd Růženy a IvanyZa to, jak se chová ke mně i k mé kamarádce, za naházené odpadky v posteli. Budu dávat palec této osobě už napořád.
RenéRůženěOd Marcely a DavidaOd jejího příchodu umřela ve Vile zábava, nerouzmí naší srandě a snaží se nás převychovat a poučovat..
RadimMarceleOd NancyJe pokrytec, kvůli sáhnutí na prsa udělala scénu a pak sama sahala na pánské přirození.
MarcelaRenéOd RadimaJe vlezlá, má hloupý humor, je falešná, pomlouvá člověka a pak si hraje na kamarádku.
GeorginaIvaněNedostalaNemám konflikt s nikým, jen si myslím, že si Ivana spletla reality show s odtučňovací kúrou v ozdravovně
RůženaDominikoviOd Dominika a RenéBezdůvodně mne slovně napadl, je neupřímný, je falešný a není to chlap.
IvanaDominikoviOd GeorginyVadí mi hlavně to, že dělá v ložnici před spaním bordel.
NancyRadimoviImunitaJe škodolibý a falešný a ačkoli jsem mu říkala, aby to nedělal, tak si hraje a plýtvá s jídlem.
DavidRenéNedostalDo očí se usmívá, ale za rohem pomlouvá. A myslí si, že když odpálila hasičák, že je bůhvíjaká hvězda.
MilanJulimuNedostalZachoval se k jedné osobě ošklivě. Sice se omluvil, ale někdy omluva nestačí a musí přijít tvrdší trest, třeba v podobě tohoto palce.
Sám jsem zvědavý, jestli si Dominik ve čtvrtek vezme do Duelu Růženu, jak neustále slibuje - a také jak by takový Duel dopadl. Růžena mnoho diváků štve, ale po pravdě řečeno, Dominik také nenaplnil divácká očekávání a je dost nudnou postavičkou. V případě souboje těchto dvou by mi jako zajímavější přišla Růžena (ale bylo by to jen menší zlo), ale kdyby se takto vrátila ze druhého Duelu, tak by její sebevědomí dosáhlo takové úrovně, že si nedovedu představit, jak by to s ní mohli ostatní vydržet.
A než se pro dnešek rozloučím, ještě jedna zajímavá věc - Juli mi začíná připadat jako pěkná korouhvička. Jakmile zjistil, že z původní party saunařů, se kterými vždy vtipkoval a držel basu, odchází při Duelech jeden člověk za druhým, rozhodl se změnit barvy týmu. Poté, co onehdá upgradoval na vyšší level, prozřel a došlo mu, že se držel špatných lidí a že už se od René, Radima a Dominika raději odvrátí. Tím si u mně vysloužil přezdívku "lidovec" a jsem zvědavý, s jakou novou průhlednou taktikou přijde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama