Radim "Už jsem se vrátil s jednou ženskou, vrátím se ještě s jednou.

26. října 2007 v 18:17 | Luc in da |  Radim Šrahůlek

Je to jasné, měnit se na tom nic nebude! Do Duelu jdou Radim a Georgina. Georgina sice včera večer vypadala, že je s Radimovým rozhodnutím smířená, zase tak lehké to ale nebylo. Sotva skončil přímý přenos, vztek vyplul na povrch. A že ho bylo! Aby se Georgina uklidnila, musela si sednout s Ivanou a s Nancy k vířivce a pořádně se z toho vypovídat. Vytočilo ji, jakou vedl Radim vyzývací řeč.
Nepochopila prý jeho trapné argumenty ani to, proč všechny zdravil. "Byla to levárna a chce si tak nahrabat hlasy," usoudila Georgina. Radima nazvala poserou, který nemá odvahu vzít si nikoho jiného než ji, protože je ve Vile nejkratší dobu.
René sice ještě v závěru přenosu Radimovi děkovala, že pozdravil Kukačovi a Lucku a prohlásila, že mu všechno, co jí udělal, odpouští, po Výzvě ale obrátila a Honzovi v sauně řekla, že od Radima byla takhle řeč velká srabárna a že to nečekala. Radim zklamal i Honzu: "Pokud si měl vybrat ženskou, tak nějakou, která ho krká, třeba Marcelu a ne Georginu, protože je taky nejmíň dní."
Radim výčitky všech odbyl tvrzením, že v téhle hře nejde o gentlemanství. "Už jsem se vrátil s jednou ženskou, vrátím se i s druhou." Vrátit do Vily se chce i Georgina. Milanovi se svěřila, že si myslí, že to vyjde. Radim jí přece nemá šanci porazit! To bude Duel, máme se na co těšit!
Podivnou atmosféru po Výzvě rozčeřila až Ivana. Ano, opět tady byla "kanada". Ivana schovala Julimu růženec, různé kusy oblečení a také pár bot. Juli hledal, hledal a hledal i když už všichni usnuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama