Prima našla Dominikova otce!

11. října 2007 v 16:10 | Lucinda |  Dominik Santholzer
Dominik Santholzer. - Zdroj: Prima TV
Praha - Před dvěma týdny žádala Tereza Pergnerová prostřednictvím televizních obrazovek diváky, aby pomohli najít otce Dominika. "Dostali jsme mnoho zpráv a indicií. Nejdůležitější e-mail však byl ten, který přišel včera večer. Byl přímo od Dominikova otce. Samozřejmě jsme si ověřili pravost této zprávy a opravdu byla od člověka, kterého jsme hledali," prozradil tiskový mluvčí televize Prima Ladislav Pavlík. Včera ve večerních hodinách byl dopis ve Zpovědnici předán do těch správných rukou. Dominik si slova napsaná svým otcem několikrát přečetl.
"Kdybych se nedostal sem, tak bychom se už asi nikdy neviděli," prohlásil Dominik. "Snad jednou s tátou půjdeme na Matějskou," dodal. Věta, která mu dala naději, že se s otcem opět uvidí, zněla takto: "... Nikdy ale také nebude pozdě napravit chyby pro časy přítomné a budoucí."
"Bohužel i my s Dominikovou matkou Dášou patříme k lidem majícím svoji 13. komnatu. Přestože si uvědomujeme svoji nedokonalost, považujeme vše týkající se nás tří za věc osobní a soukromou," znělo v dopise štábu VyVolených.
Dominik ve Vile VyVolených - Zdroj: Prima TV
"Respektujeme rozhodnutí otce Dominika, který chce zůstat v anonymitě. Svého cíle jsme dosáhli: našli jsme, koho jsme hledali. V dopise dokonce přislíbil, že se s Dominikem setká, ale až po jeho působení v naší reality show," dodal mluvčí Primy.
"Věděl jsem od Dáši, že se do VV přihlásil, komunikace mezi námi vždy existovala a funguje dodnes, a snad i naivně chtěl věřit, že nám se praní našeho špinavého prádla na veřejnosti vyhne I proto chceme zůstat po celou dobu jeho cesty soutěží stranou. Je to jeho hra," píše dále Dominikův otec.
Celý text výše zmiňovaného dopisu a reakce Dominika uvidíte v dnešní rekapitulaci reality show VyVolení Noví hrdinové, která začíná po seriálu Velmi křehké vztahy na Primě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama