Milan: totální Ferda mravenec

10. října 2007 v 18:53 | Lucinda |  Ostatní
S VyVolenými žijeme už 40 dní a jednotlivé charaktery se vylupují ze svých ulit více a více. Někdo je divákům sympatický čím dál víc, jiní naopak body ztrácejí. A zatímco někdo už ve Vile zcela vyhořel a rezignoval na cokoli, jiní to nevzdávají a neustále vymýšlejí, čím by sobě i ostatním pobyt ve Vile zpříjemnili. Přímo králem takových akcí byl v první řadě VyVolených Jindra.
V současné sérii žezlo přebral Milan a musím říct, že kdyby nebyl ve Vile on, tak by si VyVolení uhryzali nudou nehty až po loket. Pondělní rekapitulace to naprosto jasně ukázala. Ale vezměme to od začátku…

Místo rozcvičky se v neděli konala pantomima. VyVolení měli předvést něco, co se jim na ostatních nelíbí. Většina si samozřejmě vybrala René, protože dělat její řev není nic složitého. S chutí se do úkolu pustila Georgina, která si zvolila Ivanu a naprosto dokonale předvedla její hlavní "pracovní" náplň - tedy neustálou kontrolu toho, kolik přibrala nebo shodila, šlapání na stepperu, mlsání přímo z lednice a zděšení z čísel, která pak naskočí na digitální váze. Zdá se, že Georgina už přinejmenším koketovala s divadlem, protože nedělala žádné zbytečné pohyby a vše zahrála krásně čitelně, včetně mimiky. Oni ti VyVolení, když chtějí, tak jsou docela šikovní, že?
Podle mne v tom hraje prim Milan. Už několikrát jsem psal o tom, co VyVoleným ve Vile připravil (Dámu, bowling, venkovní sprchu, vykrajovátka na perník) a to jsem úplně pominul to, že provádí i drobné opravy toho, co se ve Vile rozbije (jsem si jistý, že kdyby dostal materiál, tak opraví i dveře od ložnice). V neděli se ale opravdu překonával. Pomohl vypárat gumu, aby si VyVolení mohli zaskákat, kromě toho vyrobil z PET lahví i ruské kuželky, zahradní hadice posloužila jako improvizované švihadlo, Milan dále přiměl holky, aby na zemi nakreslily panáka a hrála se i čára. Zkrátka spousta zábavy s naprosto minimálními prostředky. Chce to jen trochu představivosti a ochotu dělat i něco jiného než se jen válet v ložnici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama