Milan je velký hráč...říká psycholožka

19. října 2007 v 19:45 | Lucinda |  Ostatní

Reality show očima odborníka. Vyřazení Růženy: Jedna prohra v Duelu, velká změna ve Vile! Tak by se dal charakterizovat výsledek sobotního souboje. Kromě Duelu Milana s Danem to byl podle mého názoru nejdůležitější moment pro další vilový vývoj. Nešlo tu pouze o jednotlivé protagonisty Duelu, ale hlavně o to, zda nastane kompletní změna koalicí nebo se ještě chvíli udrží současný stav.
vyvoleni 3
Návrat Dominika je z mého pohledu pro hru lepší a vývoj bude zajímavější. Růžena svoji roli splnila a své oblíbené "kongo" párkrát předvedla, ale více už bychom asi čekat nemohli a stále se opakující hádky a naschvály by se časem staly únavné. Co tedy znamená tato změna poměru sil pro skupinovou dynamiku ve Vile?
Je zajímavé, jak se před Duelem chovali ti, kteří více méně patřili do odlišných táborů.
Nejprve Juli, jehož komická role začíná být pomalu průhledná pro všechny a je myslím jedním z horkých kandidátů na pár palců. Vyhodnotil si špatně situaci a předčasně ohlásil, samozřejmě i na kamery, svůj "přestup" k druhému týmu a litoval své dřívější pomýlenosti. Bohužel, neuvědomil si, že tábory se pomalu promíchávají a že něco tak očividného mu spíše uškodí. A je smůla, že si jako parťáka vybral zrovna Davida, který je sice milý kluk, ale přece jenom vždy stál na straně matky a tak některé věci vidí trochu tendenčně, zvlášť když mu je jeho kamarád Juli ještě přibarví. Takže mám dojem, že momentálně pracují na tom, aby vyrobili dva největší padouchy - Honzu a hlavně Milana, který by podle Juliho slov neváhal zabít kvůli výhře vlastního bratra. Myslím, že nezvolili správný směr.
Likvidovat vlastní příbuzné je právě to, co Milan opravdu dělat nemusí. Má totiž padesát jiných, mnohem zábavnějších způsobů jak bojovat o jedenáct milionů.
vyvoleni 3
V posledním týdnu se opravdu odhaluje jako hráč velkého formátu a jestli z této cesty nesejde, má před sebou docela zajímavou budoucnost. Některé jeho tahy a zápletky nerozmotá ani divák, natož spolubydlící ve Vile. Mohlo by se zdát, že i on mění strany, ale v jeho případě je motiv naprosto jiný.
Zaprvé, pokud si vzpomínám, většinou vždy dobře odhadl, kdo si koho vezme do Duelu a kdo se vrátí, a tentokrát si byl poměrně jist. A jistě vycítil že s Růženou už přestává být zábava a že pro jeho hru není důstojným partnerem, on sám je totiž mnohem hravější než Nancy, Ivana nebo právě Růžena, a jediný, kdo mu z jeho bývalé "party" sekunduje, je Marcela. A v opačném táboře je spousta jiných parťáků, se kterými se může škádlit, vymýšlet kanady a zároveň využívat své schopnosti ovlivňovat hru.
Kanada, kterou vymysleli s Dominikem na Juliho ohledně Duelu, byla opravdu dokonalá. A protože se Milan většinou vždy bavil se všemi, není jeho "přestup" tak nápadný, i když ze strany Juliho opět braný jako zrada nejvyššího kalibru.
Pro ostatní Nové hrdiny nemá odchod Růženy tak velký dopad, její původní skupinka se patrně více osamostatní - nejhůř to asi ponese Nancy, ale možná si najde celkem odpovídající kamarádku v Georgině. Ale jak Nancy, tak i Ivana budou patrně také horkými kandidátkami na příští Duely, a je pravda že pokud do nich půjdou, už se asi nevrátí. Marcela si udržuje nestrannost a kromě toho je většinou také pro každou špatnost, takže ti "hodní" - teď myslím hlavně Nancy, Ivana a Juli - budou v nevýhodě.
vyvoleni 3
Kroužek kolem René konečně pookřál, po mnoha prohraných Duelech se jim vrátil jeden z nich. Ale Dominik měl opravdu největší problémy s Růženou a s ostatními byl více méně kamarád, protože je to člověk, který má nejraději ze všeho "pohodu, klídek a tabáček" a radši blbne, než se hádá. Je však celkem snadno ovlivnitelný, jak si vyzkoušel už Dan, Linda, René a naposledy Milan. Nicméně jeho řeč při Výzvě byla velmi rozumná, tak se třeba poučí. Co se týká Radima, u něj nikdy není příliš jisté, ke komu se zrovna přimkne a proti komu se vyhraní, trochu to střídá, a to samé lze říci o Honzovi, který je trochu zklamáním - očekávala bych od něj víc samostatnosti a vlastních názorů. Třeba se z něj nakonec vyklube opravdu jen "nasypaný Ken".
A René? Ta je patrně jediná, která si uvědomuje že má ve Vile jediného silného soupeře, se kterým je ovšem na druhé straně docela zábava. Ale i když je sama velkou manipulátorkou a mistryní kanad, na Milanovi si patrně nejen vyláme zuby, ale stane se i jeho "nástrojem", i když si určitě bude myslet opak. Předpokládám, že její taktika bude jej přetáhnout na svou stranu a obrátit proti původnímu týmu. Pokud jsou mé předpoklady správné, nakonec se jí to spíš vymstí. Ale určitě bude hodně zajímavé tyto taktiky sledovat - a třeba se i poučit pro vlastní život….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama