MegaFičák ve vile! Souboje na každém kroku!

21. října 2007 v 10:27 | Lucinda |  Ostatní
To co jsme včera viděli byl opravdu Fičák. Vše začalo charitativním týdnem, ve kterém byla Zúčtovaná Nancy a po ní i Ivana. Obě kamarádky to doslova vzalo a nechtěly v duelu bojovat proti sobě. Vše oplakaly a večer po druhém Zúčtování se i opily. Došlo to až tak daleko, že ve vile začala vládnout agresivita spojená s ostrými slovy.
Zúčtované dívky byly naštvané hlavně na Radima, který posledním palcem ve druhém Zúčtování rozhodl, že do duelu půjde s Nancy Ivana. Georgína dopadla stejně. A holky jim slíbily pomstu.
VyVolení měli ještě večer za úkol do kamery říkat své nejerotičtější zážitky ve vile. Nancy využila šance a začala si dělat legraci z Radima, na kterého měla vztek. Začala říkat vymyšlenou historku o jeho minulosti. Mluvila o René, o sexu a hlavně o hráčských schopnostech Radima jít pro peníze přes mrtvoly.
Radim vše ale v ložnici slyšel a tak šel odmontovat u dveří kliku, aby se "pomlouvačky" do ložnice nedostaly. Ivana zkoušela otevřít, ale bohužel to nešlo.
Po nějaké době kliku opět nasadil a holky se do ložnice dostaly. Alkohol už hrál svou roli a tak se Nancy s Ivanou rozhodly, že spáčům v ložnici oplatí jejich každovečerní rámus ve vile a začaly dělat nehorázný nepořádek. Házeli boty do postele, rozsypaly baterky na zem, vzaly hadici s tekoucí vodou do ložnice a nakonec Nancy hodila i vysavačem. Poté následovala ostrá přestřelka názorů. Pár minut po této akci se do sporu dostala i René s Nancy a dokonce i Ivana s Georgínou, která začala třískat s dveřma.
Druhý den večer se VyVoleným na plazmě ukázal Libor Bouček, který jim pustil záběry z jejich konfliktů a ptal se všech, co si o tom myslí. Po vyhýbavých odpovědích se Libor odhlásil a další konflikty byly odstartovány.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tgfdsa tgfdsa | Web | 21. října 2007 v 10:28 | Reagovat

koukni se prosim na moji stránku díkes

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama