Linda: Venku dám Růženě přes hubu!

3. října 2007 v 15:09 | Lucinda |  Linda Hartmanová
Pomsta bude sladká!
Čestvě vyřazená Linda Hartmanová (23) nám otevřeně řekla, co plánuje na Růženu a jaké šance dává svému vztahu s Dominikem.
Máš za sebou jeden z nejvyhrocenějších Duelů, jaký česká podoba reality show VyVolení zažila. Jak se cítíš?
"No, jde to…"
vyvoleni 3
Užíváš si toho humbuku, který se teď kolem tvé osoby rozpoutal?
"Určitě. Já jsem s tím i tak nějak počítala a dokonce se na něj těšila, když jsem šla do Vily. Byla jsem hrozně zvědavá, jak to všechno bude probíhat, koho všeho uvidím a jaké na mě budou mít lidé názory. Taky jsem chtěla vidět tu Vilu zvenčí, jak to všechno vypadá a Prima pouští ven. Ale zas na druhou stranu - fakt se mi po některých soutěžících strašně stýská. Chtěla bych za nimi zpátky."
Jak jsi se vyrovnávala s tím, že jsi najednou musela žít na tak malém prostoru s takovým množstvím lidí?
"Mně to nevadilo. Když jsem chtěla, byla jsem v ložnici, v obýváku nebo na terase (občas tomu říkám na balkoně). A stalo se taky to, že v ložnici se hádala René s Radimem, venku byla zima jak na motorce, v obýváku se hádala Růžena s někým… No tak jsem prostě šla na záchod. Tam jsem počkala, než se dohádali a bylo to."
Sledovala jsi sestřih den poté, co jsi z Vily odešla?
"Jasně že sledovala. Trošku mě to vzalo. Trošku víc. To, jak Dominik brečel v té koupelně, to pro mě bylo hrozný. Sledovala jsem to s Danem, který za mnou přijel na hotel. A bylo to fakt strašný."
Tušila jsi, že tě Dominik má tak hluboko v srdci?
"On se někdy choval, jako že to tak je, ale někdy byl schopný říkat a dělat věci, že jsem si říkala, co se to stalo? Co to dělá? O co jde?"
vyvoleni 3
Poslední noc ve Vile jsi Dominika zlákala do společné vany se svíčkami. Co sis od toho slibovovala?
"Tak já jsem si hlavně slibovala, že se pořádně vykoupu. Protože v tu chvíli ty zrcadla byly podle mě zvenčí naprosto obležený lidma a všichni čekali, co se bude dít. Ta velká kamera, co je v koupelně, ta byla namířená přímo na nás. Měla jsem zapnutou červenou kontrolku."
Jaké šance dáváš tomu, že se spolu dáte venku dohromady?
"Jsem realista, takže 50:50. Ono se klidně může stát, že do Vily přijde nějaká prsatá blondýna a on se zblázní zase do ní. Ale určitě se s ním plánuju setkat. Minimálně mu chci vrátit košili, kterou mi dal, navoněnou - svoji nejoblíbenější. Tím mě absolutně rozsekal, když mě tam Marcelka odpoledna líčila a on přišel se svou posvátnou, nejoblíbenější, milovanou košilí, kterou postrádal, když jsme si měnili oblečení za sekáč. A on přišel a takhle mi ji tam dal."
Jsi zamilovaná?
"Zamilovaná určitě ne, to za těch dvacet dní snad ani nejde. Popsala bych to jako vzájemnou náklonost, která byla právě kvůli kamerám zdrženlivá. Alespoň z mé strany tam bylo furt - nic nedělej, počkej ven. A podle toho jsem se taky řídila. Třeba jsem měla možnost poznat toho pravého, třeba to tak není. V tuhle chvíli se to absolutně nedá soudit. Já jsem ale po všech zkušenostech naprosto při zemi. Pokud nám spolu bude hezky, proč nebýt spolu. Pokud by taková situace nenastala, budeme jen přátelé. Opravdu to teď v tuhletu chvíli nedokážu říct. Možná spolu opravdu budeme do vrásek, jak řekl."
Tak se vraťme zpátky k Duelu. Říkala jsi, že jsi byla zvědavá na reakce lidí na tvoji osobu. Co na ně tedy říkáš?
"Asi jsem spíš zděšená z toho, kolik lidí se může přiklonit k Růženě jenom na základě nějakých půlhodinových sestřihů. Na mě vždycky byly extrémní názory - kdysi mi kamarádka řekla, že mě jde buď milovat, nebo nenávidět, že mezi tím nic není. Ale stejně to nechápu. Já jsem Růženu zažila, a ty lidi snad musí vidět, že s ostatníma jsem vycházela naprosto bezproblémově. Včetně Milana, který je starší, včetně Nancy, Marcely, René… Se všema ve svém okolí dokážu vyjít, v práci jsem měla také x nadřízených a se všema jsem dokázala vyjít úplně v pohodě. Jen s Růženou jsem prostě nevyšla a hned jsem v očích veřejnosti drzý, nevychovaný a rozmazlený spratek."
hodně zlý člověk a opravdu nedokážu pochopit, proč se lidé přiklonili na její stranu a nevyhodili ji."
Nemyslíš si, že jsi diváky naštvala spíš tím, jak jsi v hádce prohlásila, "ať si Růžena táhne do té své smradlavé Ostravy"? Bylo to přece hodně sprosté a urážející…
"Já vím a myslím, že mi to i trošku uškodilo. Ale lidi to tak musí vzít. Bylo to řečeno v afektu, a to řečeno způsobem, že to ze mě najednou vylítlo a bylo to venku. Nelituju toho, protože v tu chvíli jsem to řekla, chtěla jsem to říct, ale kdo bude chtít, tomu to můžu vysvětlit. Já už jsem se omluvila ve všemožných fórech, které jsem absolvovala, na on-linech a ve článcích, a lidi se pořád ptají, proč jsem to udělala. Já jsem to ale nemyslela tak, že ty lidi smrdí. Určitě ne. Řekla jsem to proto, abych se vyvarovala jiných vulgárních výrazů, kterých třeba Růžena užívala vůči mě. U ní jsou slova jako pí***, zmr** a podobně na dením pořádku."
Pořád je cítit, že jsi vůči Růženě zahořklá a nenávidíš ji. Co tyto pocity vyprovokovalo?
"Hrozně moc věcí. Její falešné chování, její podrazy, vulgarita - jsem alergická už jen na ten její ostravský přízvuk a afekt. Ona je hodně zlý člověk a opravdu nedokážu pochopit, proč se lidé přiklonili na její stranu a nevyhodili ji."
vyvoleni 3
Udělala ti Růžena něco konkrétního?
"Samozřejmě, a nebylo toho málo. Poslední noc před Duelem mi v ložnici řekla, že mi v životě přeje jen to nejhorší. Z toho jsem byla v šoku. Protože člověk, když je dobrý ve skutečnosti, tak ani svému nejhoršímu nepříteli nepopřeje všechno nejhorší do života. To je jako by mě uhranula."
Přemýšlela jsi nad tím, co bude, až se obě potkáte venku tváří v tvář?
"Na rovinu? Já se jí nebojím. Pokud mě bude provokovat, klidně si to s ní vyřídím pěstma. Venku platí jiná pravidla a klidně ať mě zažaluje. Mě to nezajímá. Každý viděl, co se dělo ve Vile. A já nejsem z těch, kdo si nechává kálet na hlavu. Začne to třeba červeným vínem na bílý tričko, a pak se uvidí. Já se nedokážu ovládnout. V tomhle třeba strašně obdivuju toho Dana - venku o něm kolují zvěsti, že je zabiják a podobně, a on to neřeší. Já jsem v tomto fakt jiná."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 weronika weronika | E-mail | 11. listopadu 2007 v 10:37 | Reagovat

Lindp jsi pěkná devka !!!! nesnášim tě a Domču nech rači bejt nebo ho zničíš vůbec na nej nemysli je můj !!!!!!!!!!weronika(17)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama