Kocián: Ivana mě vyšoupla z VV3

3. října 2007 v 15:30 | Lucinda |  Ostatní

Zpěvák Martin Kocián zuří. Dozvěděl se totiž, že kdyby nebylo prostořeké Moravačky Ivany, byl by na sto procent ve Vile!
"Bylo mi řečeno, že jsem měl jít do Volby s Ivanou, jenže ta prý dělala scény. Nechtěla jít se mnou, protože se bála, že ji porazím," vysvětlil nám Martin Kocián (30), který do poslední chvíle doufal, že mu dá dramaturgie prostor alespoň v Dovolbě.
"Stěžovala si, že je to nefér, protože mám profláklý ksicht a ona ne, a Prima jí nakonec dala za pravdu. To proto mě tehdy narychlo odsunuli do náhradníků. Tak mi to totiž slíbili!" tvrdí.
vyvoleni 3
Ze slibů ovšem evidentně sešlo. V pondělní Dovolbě se do VyVolených dostal jakýsi Honza, včera do Vily přišli další tři noví obyvatelé, z nichž nakonec jeden bude moci skutečně soutěžit. A ten bude definitivně poslední. Pro Martina tím bohužel soutěž končí
"Mrzí mě, jak se ke mně štáb zachoval. Měli mi dát šanci, protože jsem člověk jako každý jiný. Navíc jsem přesvědčen, že bych VyVoleným určitě zvedl sledovanost. Lidi, co tam jsou, jsou strašně depresivní a pořád se jen hádají. To nemůže nikoho bavit," přemítá, proč se zájem diváků drží na hranici půl milionu. "Já jsem měl cíl být v pohodě, užívat si, pojmout to jako dovolenou. Přiznám se, že si myslím, že bych to fakt vyhrál. Jenže štáb mi výhru nechtěl umožnit," říká. Martin je naštvaný ještě o to víc, že se mu dodnes z Primy nikdo neozval, aby mu sdělil, na čem vlastně je, i když byli domluveni na minulou středu. "S tím už ale asi taky nic neudělám," smutní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama