Julimu už to leze na mozek!

3. října 2007 v 15:28 | Lucinda |  Juli Csóka
V úterním Zúčtování byla vypalcovaná Nancy, ale stalo se toho tolik, že nevím, co dřív napsat do titulku. Nakonec jsem dal negentlemansky přednost Julimu, protože od odchodu Dana ze hry je stále výraznější figurkou a úterní rekap ho ukázal v ještě šílenější a paranoidnější podobě než dosud.
Svou zásluhu na tom mají tedy i autoři televizího sestřihu, kteří opravdu parádně zmixovali Juliho řádění v ložnici s jeho svěřováním ve Zpovědnici. A aby toho nebylo málo, tak v průběhu Noční show do Vily nastoupili další tři VyVolení. A Juliho z toho málem šlehlo. Takhle výživný večer jsme tu už dlouho neměli!
k jedné či druhé skupině?

Po nočním řádění, kdy vzduchem létaly odpadky, voda a nadávky nejtěžšího kalibru, přišel první trest od štábu. Rozcvička sestávala z padesáti koleček běhu kolem celé terasy a z deseti koleček skákání žabáků. Růžena uběhla půlku a už nemohla, takže se pohodlně rozvalila a sotva se jí tep vrátil do normálních hodnot, hned začla kibicovat a kritizovat. "Ve tvém věku bych to uběhla," volala na René. Ta se nedala: "Já to třeba uběhnu i ve tvým!" Do debaty se zapojili i ostatní, nejvíc se rozčilovala Marcela kvůli tomu, že je trestaná za něco, čeho se v noci vůbec neúčastnila.
Dopoledne dostal boss Milan za úkol obodovat nepořádek VyVolených a největšího nepořádníka označit za Prase Vily. Ukázalo se ale, že Vila VyVolených je přímo velkokapacitním vepřínem, protože nebylo človíčka, který by nějakou měrou nepřispěl k všeobecnému bordelu ve Vile. Na kamery ve Vile proto říkala hned polovina VyVolených, že jsou prasata Vily a pěkně u toho chrochtali. A dokonce ani Milan sám sobě nic neodpustil a chrochtal s nimi. Napadlo mne, že možná jako host na tuhle akci mohla do Vily dorazit Regina, ta byla na pořádek jako ďas. Možná bychom se dočkali dalšího tanečku se sprejem. Milan to přeci jen zvládal bez emocí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama