Juli se zbláznil! (+Promo video)

16. října 2007 v 19:13 | Lucinda |  Juli Csóka

Dnešní den byl pro Juliho kritický. Vše započalo nevinným vtipem, ale Juli se vše vzal až příliš osobně.Co se tedy přihodilo? Juli se dnes nevyspal tak, jak by si přál. Nejprve jej vzbudila "delegace", která se odebrala do dětského domova, následně nemohl usnout a nevstal na ranní budíček, za což si vysloužil trest. Honza dostal od štábu pokyn polít Juliho kýblem studené vody.
Juli byl samozřejmě po tomto incidentu podrážděný. Co si budeme vykládat, zásah dostal vydařený, ale nepoučil se a ulehl opět. Načež pokyn Juliho probrat stejným způsobem dostal tentokrát Radim. To už byl Juli ostražitější a zavčas se vypelešil na světlo světa.
Následoval velký úklid, kterého se všichni zúčastnili. Aby se jim lépe pracovalo, požádali štáb o písničku. Bylo jim vyhověno.
Bohužel Julimu nesedla do noty a štáb ho trochu potrápil. Opakoval mu skladbu stále dokola asi půl hodiny. Juli se naštval, prohlásil, že od té chvíle drží hladovku a zabarikádoval se v ložnici. Zde usnul a sabotoval úkol hraní na samaritány, který se tedy musel obejít bez jeho účasti.
Po návratu Davida, Dominika, Milana, Marcely, Ivany a Georginy začal Juli svůj problém řešit s ostatními. Vše vyvrcholilo asi hodinovým rozhovorem s Radimem a pak návštěvou Zpovědnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama