ExVyVolený pár: Bude svatba?

10. října 2007 v 18:57 | Lucinda |  Ostatní

Díky reality show VyVolení - Noví hrdinové se zrodil šťastný vztah. Ex-VyVolení Dan Holovský a Veronika Fasterová už sice nemohou bojovat o ceny v hodnotě 11 milionů korun, ale konečně mohou být spolu. V sobotním Duelu si Dan nepřál nic víc, než aby se jeho láska z Vily do soutěže nevrátila.
To se mu splnilo. Veronika si nyní užívá slávu. Jezdí z redakce do redakce, poskytuje rozhovory, rozdává stovky podpisů a nikde se netají tím, jak je díky Danovi šťastná.
Dan, který ve Vile působil jako drsňák, našel konečně tu pravou. Alespoň to tak vypadá. "Jsme teprve na začátku. Pokud mám odpovědět upřímně, Veronika je ta, kterou si dokážu představit po svém boku jakou svou manželku. Na to ale musí být dva a Verunky jsem se ještě neptal. Když bude chtít, tak …" nechtěl dokončit větu Dan. "Nerad bych to zakřiknul, nezlobte se."
"Jsem opravdu šťastný. Bál jsem se, jak to bude vypadat mimo Vilu, ale je to tisíckrát krásnější," svěřil se Dan Holovský. "Užíváme si života bez portů a kamer. Nemusíme si dávat pozor na to, co řekneme a jestli nás někdo vidí," dodal. Sám přiznává, že jej vyřazení z VyVolených vůbec netrápí. "Já svou výhru už mám a právě teď sedí kousek ode mě a dává rozhovor. Je to moje Verunka."
Veronika Fasterová včera oslavila dvacáté narozeniny. Dan pro ni nachystal opravdu romantické překvapení. V restauraci nechal připravit stůl, který byl posetý okvětními lístky růží a na něm šampaňské. "Vy máte otázky… Samozřejmě že ode mě dostala dárky," smál se Dan. "Když už je má, můžu vám je prozradit. Bylo to dvacet růží a řetízek se srdíčkem," dodal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama