Do Duelu míří podruhé Radim!

24. října 2007 v 14:46 | Luc in da |  Zůčtování

Po falešném týdnu dnes proběhlo již opravdové Zúčtování, ve kterém VyVolení zvolili Radima.
Sestava duelu Nancy vs. Ivana byla zrušena a jelo se opět nanovo. Pro tyto dvě dívky byly přichystané modré šátky imunity, které ovšem nebyly předány, jelikož děvčata v posledních dnech hodněkrát porušovala pravidla.
Zúčtování bylo opět velmi napínavé. Dominikovi zůstala imunita a posledním palcem Ivana rozhodla, že do duelu míří Radim. Po skončení Zúčtování jsme mohli okamžitě slyšet, jak Radim říká, že si ve čtvrtek vybere do duelu Georgínu jako svou soupeřku.
Nemohu si pomoci, ale připadá mi, jako by Radim Georgínu dnes vypalcoval schválně, jelikož tušil, že půjde do duelu a tak měl již promyšleno koho ve čtvrtek vyzve. Něco podobného se dělo i v jeho prvním duelu s Lucií, kterou označil u tabule a poté ji vyzval. Minulý týden Radim označil Ivanu a předminulý zase Marcelu. Mění se jeho názory na obyvatele vily ze dne na den nebo v tom hraje velkou roli taktika?
Je dobré vzít si opět slabého soupeře, který je ve vile nejkratší dobu? Nebo si skutečně Radim s Georgínou nerozumí a nechce jí dále ve vile. Vyplatí se mu tento úmysl nebo ještě svůj názor změní?
Koho tipujete Vy čtenáři?
Výsledky:
Marcela označila Radima
Honza označil Juliho
Juli označil Milana
René označila Nancy
Nancy označila Georginu
Georgina označila Nancy
David označil Honzu
Radim označil Georginu
Dominik označil Juliho
Milan označil Radima
Ivana označila Radima
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama