Charitativní koncert přinesl další emoce!

22. října 2007 v 14:36 | Lucinda |  Ostatní
vyvoleni 3
Charitativní týden ve Vile včera vyvrcholil velkým koncertem plným hvězd. Patřili mezi ně nejen samotní VyVolení se svým tanečním vystoupením ale i mistr Karel Gott. Vybraly se téměř 3 miliony korun.
Nálada ve vile po koncertu byla ale rozpačitá.
Na jedné straně nadšení Radim, René a Ivana, na druhé zklamaní Juli, Gina a Honza… taková nálada vládla večer ve Vile.
Důvodem bylo obecenstvo na koncertě. Zatímco René byla nadšená, protože viděla po více než padesáti dnech svou dceru a bratra, který dnes slaví čtyřicáté narozeniny, Julimu nepřijela přítelkyně.
Jeho maminka mu sice řekla, že je nemocná, on si ale myslí, že lhala, aby ho neznervoznila. Juliho to rozbrečelo a slzy ho neopouštěly celý večer. Nepomohlo ani uklidňování a utěšování ostatních.
Podobné starosti měla i Gina - neviděla svoji dceru Kačenku. Jak se přiznala, byla by raději, když by ji neviděla, protože tam nebyla, než kdyby ji propásla.
Koncert přidělal starosti i Honozvi. Z jeho rodiny tam také nebyl nikdo. A on má strach, aby se doma něco nestalo. Nepomhlo ani ujištění, že i když nesmí být informovaný, co se děje doma, ve velmi vážných případech by bylo tohle pravidlo porušené.
Smutek snad ve Vile brzy přejde a všechny VyVolené potěší, že právě končící charitativní týden přinesl několik milionů nadaci Naše dítě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama