Bolesti a slzy vyvolených!

3. října 2007 v 15:22 | Lucinda |  Ostatní
Reality show má už ve svém názvu jasně naznačeno, že nejde jen o herecké výkony podle daného scénáře. Děj - i když lehce usměrňovaný štábem a pravidly - píše sám život. Nikdo předem neví, jak kdo zareaguje, jak na sebe různé povahy VyVolených budou působit, nikdo neví, kdy někdo z VyVolených spustí řetězovou reakci, která nakonec způsobí takové pozdvižení, jaké jsme viděli onehdá v noci, kdy ložnicí létaly odpadky, voda a značně nevybíravé výrazy.
Reality show ukazuje skutečné lidské emoce, dohnané extrémním prostředím až do krajnosti. A jednou z těchto emocí je i smutek. VyVolení jej příliš neskrývají, stejně jako důvody, které je ke smutku vedou.
Každému se stýská po životě venku, každý doma nechal někoho blízkého, ke kterému by se rád alespoň na okamžik vrátil. To ale pravidla nedovolují. S touto náročnou situací se musí každý vyrovnat sám. Někdo to nese v klidu, někdo hysterčí, někdo se zavře v koutku a vybrečí se. Jaké nejvypjatější situace v životě VyVolených nastaly? Podívejme se, co zažili ve Vile, ale také co nám ještě před odchodem do Vily prozradili o nejhorším zážitku svého života.

Pro Veroniku nastaly nejhorší chvíle při odchodu Dana Holovského z Vily. Několik hodin po jeho odchodu byla doslova k neutišení, odloučení nesla hodně špatně a ke zlomu došlo až ve chvíli, kdy jí milosrdný štáb pustil záběr z konce Duelu, kde Dan říká, že nepodstatné věci neřeší a řeší jen to, na čem mu opravdu záleží - například na Veronice. Teprve v tu chvíli Veronika pookřála a s vidinou štěstí, čekajícího na ni za zdmi Vily, už neprožívá svůj smutek tak intenzivně. Před nástupem do Vily prý žádný vysloveně špatný zážitek neměla a jak sama řekla, doufá, že ani žádný mít nebude.
Nancy si také na nejhorší zážitek nestěžuje. Ví, že pochází z oblasti, kde to mají lidé hodně těžké a ví, že v naší zemi má život podstatně snazší. Sama říká, že jediné, čeho se bojí, je tma s neznámými zvuky a za nejhorší den života by považovala ten, kdyby přišla k vážné zdravotní újmě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama