2 Dovolba! Konfliktní Tamara zřejmě půjde do vily!

3. října 2007 v 15:11 | Lucinda |  Ostatní
Tak to je opravdu fíčák! Jen co se včera nastěhoval do vily nový VyVolený Honza, tak dnes přesně o půl noci nás čeká již druhá DoVolba. Ano slyšíte správně. Do vily půjde nová osoba, kterou ovšem nezvolíme my, ale naši VyVolení. Kdo je na výběr?
První z nich je už tolik probíraná Tamara Úblová, která by ve vile opravdu udělala terno přinejmenším stejně jako Růžena. Tamara byla ve volbě velmi chladná a ostrými slovy opravdu nešetřila. Nakonec ovšem prohrála s Lucií, ikdyž v poslední chvíli zaznamenala obrovskou porci hlasů na svém kontě. Další konflikty s touto osobou jsou ve vile zarušeny.
Druhou bojovnicí je Georgina Kračmanová, která prohrála také s Lucii.
A poslední soutěžící je muž, kterého také moc dobře známe. Je to podivín Robin Bajaník, který prohrál s Nancy.
Jak to bude probíhat?
Tito tři soutěžící se dnes úderem půlnoci nastěhují do vily. Tam pobudou s našimi VyVolenými několik hodin a poté odejdou.
Po ranním budíčku budou VyVolení pozváni do Zpovědnice, aby vyhodnotili chování všech tří osob ve Vile. Tím si sami zvolí svého dalšího soupeře.
"VyVolení zřejmě budou tušit, že se jedná o nového soutěžícího, ale stoprocentně jisti si nebudou. Bude zajímavé sledovat jejich reakce. Ještě v noci totiž hosté Vilu opustí. Po večerní rekapitulaci se vrátí do Vily vítěz," upřesnil tiskový mluvčí televize Prima Ladislav Pavlík.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama