Říjen 2007

Z Tisku - Tereza: Nemá kde bydlet?

31. října 2007 v 15:16 | Lucien |  Moderátoři

Tereza Pergnerová nemá kam složit hlavu. Skončí snad s dítětem na ulici?
Moderátorka se prořekla v přímém přenosu VyVolených. Když Tereza Pergnerová (33) ze studia připomínala obyvatelům vily, jaké přepychové bydlení čeká na vítěze třetí řady, řekla: "Já taky momentálně řeším, kam s rodinou. Jenže já na rozdíl od vás ten byt musím zaplatit."
Myslela tím, že právě vybírá nový pohodlný byt, kde bude dost místa pro syna Samuela i nové miminko, nebo že bude vděčná za každý čtvereční metr? To druhé určitě ne. Tereza jako jedna z nejschopnějších moderátorek o finance jistě nemá nouzi. Vzhledem k tomu, že pracovním nasazením riskuje zdraví své i miminka, určitě vydělává peníze na něco velkolepého a hnídečko bude stát za to.

Katka: Chci zůstat v kontaktu s René!

31. října 2007 v 15:14 | Lucien |  Ostatní

Katka, vítězka soutěže o pobyt ve Vile, opustila dnes ráno VyVolené. Ještě než odešla, dostala poslední úkol. Nafotit erotické akty. Jak se jí líbilo ve Vile? Kdo jí nejvíc přirostl k srdci? A chtěla by se tam vrátit?
Když jsi dnes ráno dostala poslední úkol, focení erotických aktů, jak ti bylo?
Byla jsem z toho dost překvapená, ale docela se mi do toho i chtělo. Tušila jsem, že jeden z mých partnerů bude Radim, protože ten se do toho hnal od začátku, ale že půjde Juli, to jsem moc nečekala.
Loučení s tebou nejhůře nesla René, ale taky David tě nechtěl z Vily pustit…
David mě dost překvapil tím, co řekl a že René bude brečet, to jsem nečekala vůbec. Bylo mi s ní moc dobře, ale nečekala jsem, že ji můj odchod takhle vezme.
René ti byla ve Vile nejsympatičtější?
Určitě. Kamarádila se mnou hned od začátku. Je ukecaná, to se mi líbilo, protože já ráda naslouchám. Celou dobu mi tam s ní bylo dobře. Ale taky Marcelka je fajn. Tu mám taky ráda.
Kdo ti byl ve Vile nejméně sympatický?
To se nedá takto říct. Většina lidí mě spíš pozitivně překvapila. Jsou úplně jiní než v televizi. Na dost z nich jsem měla negativní názor, který se teď po víkendu změnil v pozitivní. Třeba Juli…myslela jsem si, že hraje svoji přecitlivělost, ale teď jsem viděla, že to není hra. On takový skutečně je. Hodně uzavřený do sebe.
Co pro tebe bylo ve Vile nejhorší?
Asi jak mě všichni vyslýchali a taky že jsem musela poslouchat Nancy angličtinu. To mě vyloženě vytáčelo. (smích) Hrála jsem novinářku z Prahy, takže nejhůř mi bylo, když se mě všichni ptali, kde v Praze bydlím. Já jsem teď v Praze potřetí za celý svůj život, vůbec jsem nevěděla, jak zareagovat.
Myslíš, že ti uvěřili, že jsi novinářka?
Spíš myslím, že mi nevěřili. Nancy sama říkala, že novináře zná a že se nechovám jako novinářka. To docela trefila, protože já nemám s novinařinou žádné zkušenosti a opravdu jsem někdy nevěděla, jak se chovat. David odhadl, že jsem vítězka soutěže a Honza to včera tvrdil taky.
Chtěla bys být ve Vile déle?
Určitě. Možná bych chtěla i soutěžit, ale ne od začátku, spíš jako vítěz nějaké Dovolby. Na castingu na VyVolené jsem ale nebyla. Ani v předchozích sériích.
Kdo myslíš, že bude vítěz VyVolených?
Myslím, že favoritem je Milan. Ale podle mě i René. Já bych určitě poslala hlas René.
Zůstaneš s někým z VyVolených v kontaktu, až odejdou z Vily?
Ráda bych, aby se mi ozvala René. S tou bych se chtěla potkávat i mimo Vilu.

Fotogalerie: Válka Slizu!

31. října 2007 v 7:05 | Lucien |  Fotogalerie
Dominikovi odpolední kanadské žertíky na spících spolubydlících skončily válkou, při které se vyvolení neštítili použít potravinové doplňky jako cukr, mouku, ocet, olej a další.
Jak vypadalo jejich válčení? PODÍVEJTE SE!

René se konečně dočkala. V sobotu jde do Duelu!

31. října 2007 v 6:55 | Lucien |  Zůčtování
René Kukačová z Ostravy - Hrabůvky, se dočkala svého prvního duelu v třetí řadě reality show VyVolení.
Rozhodlo o tom již sedmé Zúčtování, která proběhlo před malou chvíli. René neskrývala radost, všem děkovala a na sobotní souboj se strašně těší.
Koho si vyzve a má šanci se vrátit?
René získala tři palce od Marcely, Milana a Davida. Sama René dala opět jako každý týden palec Nancy, se kterou se s největší pravděpodobností utká v sobotním duelu. René již několik týdnů slibovala, že si Nancy do duelu vezme a po konfliktech, které tento týden spolu měly, si můžeme být téměř jistí, že to René splní.
Hlasování:
Ivana dala palec Julimu
Juli dal palec Marcele
René dala palec Nancy
Nancy dala palec Honzovi
Honza dal palec Julimu
Radim dal palec Marcele
Marcela dala palec René
Dominik dal palec Ivaně
Milan dal palec René
David dal palec René.

Rekapitulace: Bossině Nancy dávala pohlavky kolegům ve vile!

30. října 2007 v 20:43 | Lucien |  Rekapitulace...

Na začátku, když se Nancy ještě moc neprojevovala, říkalo se, že štáb moc dobře ví, čeho je schopná! Ve včerejší rekapitulaci se to potvrdilo: Nancy se ukázala v plné kráse! Tichá voda břehy mele, říkává se. Tahle letitá pravda by se dala krásně aplikovat na Nancy, která když přišla do Vily, působila jako tichá myška. Byla se všemi za dobře, když se někdo pohádal, uklidňovala obě strany a všichni ji měli rádi.

V té době jsem dokonce napsal, a na to si moc dobře vzpomínám, že má s takovým přístupem obrovské šance dostat se klidně až do finálové trojky. Nancy si to ovšem poněkud pokazila. Začalo to aktivními boji mezi ní a René, jejími nesmyslnými opileckými hádkami, při kterých nebyla schopná jakéhokoliv argumentačního postoje a jen mlela pořád dokola to samé a pak to skončilo kauzou "Ivana a Nancy dělají brajgl v ložnici", který se při přímých přenosech řešil ještě dva týdny poté. Teď ale postoupila na další úroveň.
Nancy totiž stačí, aby se trošku připila, a náhle se z ní stává úplně jiná osoba. Agresivní, pološílená a velmi, velmi autoritativní. Zatímco ve včerejší rekapitulaci měli VyVolení upírský den, tentokrát přišel na řadu pro změnu hasičský. Začalo to už budíčkem, kdy VyVolené probudil dýmající kouř ve Vile, houkající hasičské auto a hasiči naběhnutí ve Vile, kteří nebohé nedospalé soutěžící vyháněli ven. Tam už na ně čekala trojice ladných dívčin v tílcích a s hasičskou helmou, která hadicí VyVolené pěkně pokropila. Tedy až na Milana, který strategicky zůstal zavřený na zahradě. Vypadal úplně klidně na to, že celá situace před střetem s hasičkami v tílku vypadala opravdu docela reálně a spousta VV měla vážně za to, že skutečně hoří.
Setkání s krásnými hasičkami v tílku poznamenalo zejména Radima, kterému sexuální abstinence leze čím dál tím víc na mozek, a když se pak všichni vrátili do Vily, nějak je prostě nemohl vypudit z mysli. "Ještě jak byly celé mokré, hmmmm," povídal.
Vrcholem dne se ale stal až hasičský bál. Se vším všudy. S uniformami, obrovskou spoustou chlastu a dokonce i tombolou. VyVolení popili (značně, dokonce i Milan se motal a toho jsme takhle ještě neviděli!) a pak to začalo. Protože je Nancy boss, ve svém značně podnapilém stavu měla pocit, že tato pozice jí dává moc absolutního diktátora (bylo to, pravda, podpořeno opileckým hecováním, aby si na diktátora zahrála). Začala tak všem říkat, co má kdo dělat, kdy má kdo mluvit (asi tak, že neustále dokola kvičela "Ticho!"), kde má kdo stát a kdy je povoleno dýchat (no dobře, poslední dva jsem si domyslel, ale skoro taky…).
Vrcholný moment Nancina opileckého běsnění nastal ve chvíli, kdy skupinka kolem René vyhecovala Katku (to je ta naše Tajemná, co jde co nevidět zase domů), aby ostatním řekla, že nakonec přeci jen je VyVolená jako oni. Jakmile to Marcela dostala z úst (velmi složitě, měla naváto značně) za přítomnosti Nancy, tak ta rozčíleně vzala Katčino cigáro, rozlámala ho na dvěstěosmdesát kousků a nařídila jí, aby šla z verandy do Vily. Pak se chtěla vrhnout i na René, ale ta jí zakázala, aby si jí jen dotkla. Není divu, Nancy pár chvil předtím fackovala ve Vile kluky za to, že si dovolili promluvit.
Když pak pokročil večer, malá skupina lidí (Milan, David a Radim) se rozhodli promluvit Nancy do duše. A Milan byl jediný, kdo to řekl zcela natvrdo: "Podle mě jsi zkazila celý hasičský bál." S tím příliš nesouhlasila pouze přítomná Ivana, která neustále opakovala, že když se Nancy připije, tak je taková, ale nakonec přeci jen dodala: "V úterý holt asi dostaneš nejvíc palců." Jakmile Nancy později vyprchal alkohol z krve (maličko), začala jiná fáze jejího běsnění - pláč a neustálé omlouvání svých činů. Za všemi jednotlivě chodila, pokorně se se slzami v očích omlouvala, že jim zkazila hasičský bál a jediný, kdo se ukázal jako pěkný blb, byla nakonec opět René. Ta když viděla, jak je její úhlavní nepřítelkyně Nancy totálně na dně, tak se rozhodla porušit své předsevzetí, že ji bude zcela ignorovat a začala do ní ještě víc rýt: "Pro mě jsi zlý člověk a tečka. A brečet nad rozlitým mlékem je pozdě." No, nevím, kdo byl v tu chvíli ten zlý…

Video: Pro porovnání všechny tři VideoZnělky VV!

30. října 2007 v 20:40 | Lucien |  Videa z vily
vyvoleni3_video
Reality show VyVolení se u nás už třetím rokem zabydluje a tak si pojďme připomenout i minulé ročníky.
K vidění jsou všechny tři VideoZnělky reality show VyVolení. Pro porovnání jsme je dali do jednoho videa.

Radim se zamiloval - láska v rekordním čase!

30. října 2007 v 20:34 | Lucien |  Radim Šrahůlek

Stačil jeden pohled na svůdné tělo nové obyvatelky Vily a Radim je v tom až po uši! Ustojí to ovšem jeho expřítelkyně René? Tak tohle nikdo nečekal! Výherkyně soutěže o víkend strávený ve Vile půvabná Kateřina totiž už během chvilky jednomu ze soutěžících pořádně zamotala hlavu. A tím dotyčným není nikdo jiný než expřítel René (33), Radim Šrahůlek (26)!
Přitom stačilo tak málo: Radim novou krásku potají sledoval ve sprše. vyvoleni 3"Má tak nádherné tělo. Pevné a štíhlé, takové má každá žena mít," rozplýval se a i na drsňákovi jako je on bylo vidět, že se trošičku červená. "To není jak tady ty baby, co tu celou dobu máme," usmál se.
Když dostal možnost vybrat si někoho ze soutěžících, aby mu půl dne sloužil, logicky si vybral Kateřinu. Chtěl s ní být co nejdéle. Ovšem Radim úkol místo otročení pojednal po svém. Rezervoval si saunu, zapálil svíčky, pak se dovolil Kateřiny, jestli jí může udělat masáž. Bylo vidět, že každý dotek jejího těla prožíval. "Chudák René, nebude jí to vadit?" jako by Katka četla myšlenky Radimovy expčítelkyně. "Neboj, ona se s tím vyrovná," oponoval jí ale Radim, který v tu chvíli myslel už jen na Katku
Jak dlouho jejich vzájemná náklonnost bude trvat a zda někdy přeroste v lásku, to je nyní ve hvězdách. Víkend skončil a Kateřina musela z Vily. To, že se ještě uvidí, však není vyloučeno. Radim totiž pochází z Olomouce, která je od Katčiného rodného Přerova vzdálená jen pouhých dvacet kilometrů. Pro žárlivou René to tedy rozhodně ještě nekončí!

Rekapitulace: Upíři ve vile, Radim v říji!

30. října 2007 v 20:33 | Lucien |  Rekapitulace...

Páteční večer VyVolených končil "natáčením" upírského filmu a aniž by to VyVolení tušili, byla to předzvěst toho, co se bude dít celou sobotu. Hned ráno, ještě když všichni spali, vtrhla do Vily parta lidí ze štábu a notně zcákala obývák, koupelnu a ložnicové dveře umělou krví. Do koupelny pak přibyla Katka, výherkyně soutěže o pobyt ve Vile VyVolených, oblečená v slušivé prádelko a průhlednou košilku.
A v další litr umělé krve a v trochu mrtvolného make-upu, který jí na tvář nanesla exVyVolená Wendy, která se tímto povoláním živí. Tedy obvykle vytváří klientkám jiný make-up než mrtvolný, ale svoji roli ve Vile zvládla.
Když se Ivana vzbudila, zjistila, že je poněkud od krve. Hrdinný bojovník Radim se hned vydal po krvavých stopách a objevil ve sprše Katku. Ta poté, co se umyla a co přiznala, že je poněkud promrzlá, se ihned stala objektem zájmu přítomných pánů, zejména pak Radima. Radim zářil jako měsíček na hnoji, culil se na Katku jak mimino na piškoty, tokal, že by leckterý hlušec mohl závidět a i kdyby chtěl předstírat, že se mu Katka nelíbí, možná by ho nakonec stejně nějaký orgán prozradil. Radim se na Katku nemohl vynadívat, prý to byl nejlepší dárek k jeho duelovému dni. René se nafoukla a vůbec, od všech dívek ve Vile zněla na Katku kritika. Inu, kyselé hrozny, dámy.
Když šla ze sebe Katka smýt zbytky make-upu a umělé krve, Radimovi to nedalo a nakukoval do koupelny v naději, že alespoň něco uvidí. Milan šel na to od lesa. Suše do koupelny vlezl, v umyvadle umyl Dominikovy boty a když už tam byl, tak omrknul, co omrknout chtěl. Na Radimovi bylo vidět, jak Milanovi nepokrytě závidí a hned začal vymýšlet, jak se Katce dostat na kobylku. Tedy mají-li půvabné slečny kobylku. Já nevím, jak tomu dnešní mládež říká, my tomu tuším říkali nějak jinak.
tomu tuším říkali nějak jinak.
O upírská záda je potřeba pečovat...
Radim nakonec našel způsob, jak se Katčina těla nabažit. Nabídl jí masáž v sauně. Běhal jako Ferda Mravenec, bleskurychle nanosil do sauny svíčky, pěkně ji vyhřál, připravil si masážní olejík a pak už ochotně Katce masíroval vše, co si namasírovat nechala. Nedělám si ale naději, že toho bylo nějak moc a že bychom to mohli vidět v noční show, ale - třeba přece, pane Frodo, třeba přece. Nevěřím, že by Radim zůstal jen u těch zad.
Před Duelem se čtyři VyVolení směli zušlechtit
Před Duelem dostali oba duelanti možnost zušlechtit se, vykoupat, navonět, zasypat a podobně. A každý z nich si směl zvolit někoho, komu také tu péči dopřeje. René to odmítla a tak Radim nabídl tuto možnost Dominikovi. Georgina ji nabídla Nancy, pak Ivaně, pak si to holky tak nějak přehazovaly, až jsem se u toho sám ztratil a výsledkem je, že ze všech holek si nakonec očistu celého těla mohl dopřát Honza. Dámy měly smůlu, neuměly se rozhodnout, ani včas vymáčknout.
Tváříme se ra-dost-ně, cvičíme ra-dost-ně!
Následoval Duel, snad nejméně emotivní v dějinách VyVolených. Plakala René, která nechtěla přijít o Radima, ale jinak vše proběhlo v poklidu, nebrečelo se ani u závěrečného loučení Georginy skrz plazmu. Zkrátka to všechny nechalo tak nějak chladné. Chladné ovšem nebylo přijetí Radima zpět do Vily. Skoro všichni se na něj vrhli a blahopřáli mu, on jim na oplátku děkoval za to, že si přáli jeho návrat. A ještě k tomu všemu Katka stále zůstávala ve Vile, z čehož byl Radim nadšený. I když věděl, že je tam jen dočasně a že plní určité poslání. (poslání nakukat ostatním, že je novinářka a sledovat, jak se jejich chování změní)
Nikdo nečeká španělskou inkvizici!
Po Duelu pokračovalo běsnění upírů. Nejdříve měli VyVolení ustanovit inkvizici a přijít na to, kdo jim ve Vile nejvíc pije krev. Nakonec mezi sebou měli odhalit upíra. Radim, David a Juli coby španělští inkvizitoři (byť Radim mluvil plynnou arabštinou) chodili od člověka ku člověku a zjišťovali, kdo tak docela člověk není. Nejdříve se zdálo, že by to mohla být René, ale nakonec se pravu upírkou ukázala být Ivana.
Z hlediska vyššího principu mravního vražda na upíru není zločinem!
Byla proto vhozena do rakve, probodena dubovým kolíkem, polita svěcenou Aquillou (zajistili Juliho okřídlení známí), potřeba česnekem a tuším že jí i odřízli hlavu a pohřbili s křížem do zásobovačky. Jsem zvědavý, co budou VyVolení říkat na to, až uvidí, jak trikaři doplnili na záznam i chlístance krve, cákající z Ivanina probodeného srdce. Pohřbením upíra to ale nekončilo. Navzdory utrpeným škodám Ivana přežila a do Vily se coby upír vrátila.
Ivana se konečně dočkala vytouženého make-upu.
Když si VyVolení donesli zpět do Vily rakev, vyřítila se z ní zmalovaná Ivana v černém kostýmu a se zakrvácenými ústy i dlaněmi a jala se ohryzávat ostatní VyVolené a sát jejich rudou tělní tekutinu. Když byli VyVolení úplně VyCucaní, mohlo vše skončit. Vilané ocenili Ivaninu odpornost a Ivana mohla být spokojená - celý den si přála, aby se směla nalíčit, že jí make-up scházel. Takže v této roli konečně měla možnost.
Takový byl sobotní den ve Vile. Dnes večer uvidíme v rekapitulaci další kousky - jednak originální hasičský budíček a čeká nás i pravý nefalšovaný hasičský bál. S tombolou. Tak se dívejte, třeba vylosujou právě vaše číslo!

Forogalerie: Juli, Katka, Radim - Erotika ve Vile!

29. října 2007 v 15:32 | Luc in da |  Fotogalerie
Vítězka soutěže o pobyt ve vile, Katka, opustila dnes ráno vilu VyVolených. Ještě předtím dostala ale úkol na rozloučenou - nafotit EROTICKÉ AKTY!
A jak to dopadlo? Podívejte se!
S Katkou měli fotit i dva pánové, kteří to ale budou nechal štáb na VyVolených. Radimse hlásil od začátku (několikrát se vyjádřil, že Katka je pěkná baba, celý víkend mu ve vile nedala spát). Juli se dobrovolně přidal. Katka se převlékla do černého krajkového prádla, kluci se svlékli do půli těla, ostatní se zavřeli v ložnici a mohlo se začít.
VyVolení pánové Radim a Juli na radu profesionálního fotografa Zdeňka dokonce vytvořili z obýváku ve vile improvizované studio. Stačilo vzít rošt z postele, přehodit přez něj černou látku, odsunout stůl a svůdnou katku položit na gauč. Když Katka odhodila župan, pánové jen nasucho polkli...Radima rozvášnila Katka tak, že ji o chvíli později nechtěl pustit z vily! A co na focení Juli? Pusťte si zítřejší rekapitulaci!!!
Na to, jak profesionální focení viděl náš fotograf se podívejte ZDE!

Určitě se podívejte

29. října 2007 v 15:12 | Luc in da |  Ostatní
Podívejte se jak se VyVolení dnes ráno loučili s Katkou.

Video: Juli a jeho velká hádka s Marcelou

29. října 2007 v 15:07 | Luc in da |  Videa z vily
vyvoleni3_video
Vypadá to, že Juli začíná přebírat po Růženě místo nejvíce konfliktního člověka ve vile. VyVolených, se kterýma se Juli začíná hádat stále přibývá a tak budou nejspíš přibývat i palce na talbuli u jeho jména. Svou zatím největší hádku ve vile měl s Marcelou. Důvod? Kanadský žertík v podobě ostříhaných kartáčků.
P.S: Fakt drsný video!!!

Georgína: Radim byl ve vile déle, proto jsem vypadla!

29. října 2007 v 14:56 | Luc in da |  Georgina Kračmarová

Zhruba čtyři tisíce hlasů chyběly Georgíně, aby se stala vítězkou sobotního Duelu a vrátila se do Vily. To se ale nestalo. Své účasti v reality show VyVolení nelituje, ale zároveň říká: Jednou a dost!
Lituješ, že ses do Vily přihlásila?
Ne, v žádném případe. Své sem si tam užila!
Myslíš, že to nakonec bylo pro tebe štěstí, nebo smůla, že Tamara vypadla?
Vzhledem k tomu, že jsem zatím nemluvila s nikým, kdo se na to díval a nebyla jsem doma, kde určitě všichni řeší moje nahé show, tak ještě ani nevím, jestli to bylo štěstí nebo smůla. Rozhodně to považuji za její hloupost a moje štěstí.
Změnil tě nějak pobyt ve Vile?
Zatím ne.
Co si myslíš, že rozhodlo o tom, že jsi Duel prohrála?
Myslím, že to mohlo být tím, že jsem tam byla kratší dobu než Radim. A také, že jsem starší než většina z nich a spousta mladších lidí mi už vyká a nejsem jejich typ. A myslím si, že pro ně jsem na svůj věk moc střelená a blázen. A i když jsem předvedla, co se dalo, možná toho bylo málo. Asi jsem měla zvolit nějakou taktiku a nebýt sama sebou, měla jsme možná víc hrát.
Myslíš, že ti tento pobyt pomůže třeba při hledání práce?
Já doufám.
Jak vnímala tvůj odchod do Vily dcera a rodiče?
Dcera byla nadšená, rodiče se s tím vyrovnali a smířili. A snad se jim i teď dobře dýchá a chodí v Plzni.
A jak se na tvůj pobyt dívají teď, když skončil?
Ještě právě nevím. Nebyl čas si s nimi o tom déle promluvit. Sama se toho setkání mírně obávám. Ale včera jsem s tátou aspoň telefonovala, protože měl strach, že jsme se tak dlouho s Káčou po Duelu neozývaly, tak se nezmínil ani slovem.
Nakonec se zdálo, že sis dobře porozuměla s Honzou. Je to tak?
Jo, asi to způsobilo i to, že jsme z podobného místa a že jsme oba nastoupili později. V rozjetý hře jsme si mohli říct o určitých lidech, věcech a klubech, které známé. Možná jsem se s ním měla bavit víc od začátku, ale prostor zabrala René. Chtěla jsem být sama sebou, tak jsem jí ho nechala. Měla jsem možná víc bojovat. Ale šla jsme si to užít, a to se povedlo. Mám aspoň na co dobrého vzpomínat.
Jste z jedné lokality, myslíš, že je šance, že byste se potkávali i po VyVolených?
Dohodli jsme se, že se na sto procent sejdeme. Chci vyhledat jeho přítelkyni, jak jsem slíbila. Dala jsme si to jako úkol a předám jí od něj vzkaz. Je to člověk, na kterého on tam kromě rodiny stále myslí.
Co bys udělala s výhrou, pokud by ses právě ty stala VyVolenou?
S výhrou? Byt bych obsadila, protože v Praze bych asi našla lépe práci, s autem bych začala jezdit, protože bych ho potřebovala ke své práci. Místo cesty kolem světa bych okamžitě jela na Jamajku. Chtěla bych poznat život lidí tam a chvilku v té zemi být.
Něco bych samozřejmě dala na charitu, jak jsem slíbila, možná bych si založila i vlastní charitativní organizaci.
Také bych zaplatila dluhy, uložila bych něco na účet malý, něco bych vrátila lidem, kteří do mě investovali, když jsme měla dluhy a já jim to nevrátila.
A rozhodně bych investovala do nějaké své práce. Už delší dobu ten projekt nosím v hlavě - chtěla bych mít katalogový prodej oblečení, mám už dokonce vyhlédnutou jednu pražskou značku se spodním prádle a dalšími věcmi. V mém obchodě by byla kavárna a lidé by si tam místo časopisů prohlíželi katalog se zbožím a rovnou by si ho zkoušeli. A také by tam mohl být ateliér, kde by se fotilo, dělala bych módní přehlídky… A možná bych si zařídila castingovou agenturu a využila - nebo zneužila? - bych k tomu VyVolené.
Určitě bych ale ty peníze nepromrhala za kraviny, jak si někteří myslí. I když Kačce bych koupila samozřejmě nějaké oblečení a snowboard.
Vzkazy od diváků:
Ahoj Gino, škoda že už tam nejsi, byla jsi příjemným zpestřením jinak nudy ve Vile. Až si podrobně prohlédneš svou účast, tak možná přijdeš na to, proč se ti v životě příliš nedaří. Myslím, že ta odpověď tam opravdu je. Přeji ti, aby to byl dobrý odrazový můstek.
Snad se blýská na lepší časy. Děkuji za příjemný dopis, určitě se na internet podívám.
Ahoj, moc mě mrzí, že jsi vypadla. Fandila jsem ti.Co teď budeš dělat? Máš nějak naplánovanou kariéru?
Co budu dělat ještě uvidím a zásadně nic neplánuju. Co se má stát, to se stane.
Proč jsi zapřela to pěkné pravé jméno a vydávala ses za exota? Myslím, že ti to vůbec nepomohlo-faleš se nevyplácí.A s tím striptýzem taky ne. Proč neučíš ve školce, vždyť je to hezké povolání? To ti ji zrušili?
Myslím, že přezdívka není faleš, pro rodiče jsem stále Jitka. Je to krásné povolání, ale v době, kdy jsem skončila školu a manžel studoval, z mého platu žila celá rodina. A to, co jsem vydělala za týden ve školce, jsme měla na brigádě na baru za den. Když jsem se chtěla později do školky vrátit, už chyběla praxe. Ale třeba vlastní školce bych se nikdy nebránila, i když bych chtěla, aby se můj život ubíral jinam.

Ahoj Gino, přál jsem si, aby ses do Vily vrátily ty. Je škoda že to nevyšlo. Jsi s tímto rozhodnutím diváků spokojená? Máš radost, že už jsi doma? Kdo ti bude z Vily nejvíc chybět?

Jsem ráda, že jsem doma. Beru to jako super zkušenost. Svým způsobem mi budou chybět všichni. Ale je pravda, že se s některými uvidím venku raději než s jinými.
Je mi líto, že jsi prohrála (a právě s Radimem), bohužel je to loterie a skladba hlasujících je asi celkem odhadnutelná. Neposílám hlasy pravidelně, zatím jen po dvou Milanovi a teď tobě - bohužel to nepomohlo. Nechci se pouštět do hlubšího hodnocení osazenstva Vily, ale doufám, že vyhraje Milan. Jaký je tvůj názor na něj?
Milan by si to klidně zasloužil, stejně tak jako David, Dominik a Honza. Milan je moc fajn člověk a určitě si spolu v zimě zajezdíme na snowboardu a přijedu za ním na klobásu s hořčicí a chlebem.
Ahoj Georgino, co si myslíš, kto to vyhra? A kto je podla teba najhorši človek z Vily?
Mám čtyři adepty - Milana, Honzu, Dominika a Davida. Nejhorší není svým způsobem nikdo. S někým jsem si sedla víc, s někým méně. Nechci hodnotit, kdo je nejhorší.
Ahojky Georgino, chtěla jsem se tě zeptat, co bylo v tom zabaleným kufříku, co ti při odchodu ze studia dala Terezka?
Byl to pro mě super dárek, který dám tátovi k narozeninám - masážní podložka do auta.
Gigi, proč jsi tak hubená? Není to až moc?
Nancy říkala, že jsem pěkná kost. Můj metabolismus je hort rychlejší než já, a nevím, jak ho dohonit.
Ahoj, Georgíno, jak to teď bude s tebou a s Vaškem? Zůstanete jenom dobří kamarádi, nebo ne? Děkuji předem za odpověď, fandila jsem ti.
My jsme hlavně dobří kamarádi pořád a nikdy jsme nepřestali. Jak je to s naším vztahem a nevztahem, chozením a nechozením si teprve musíme vysvětlit, nebyl na to zatím čas.
Mrzí tě že si vypadla takhle brzo? Tvoje dcerka vypadá na fajnovou holčinu, vzkaž ji to!
Děkuju, určitě vyřídím. Je to ten nejskvělejší člověk, kterého znám.
Čauky Georgíno, máš hezkou sestru, kolik jí je?
Jestli myslíte tu slečnu z noční show, tak to je kamarádka, o které si všichni myslí, že je má sestra. Ale mám k ní takový ten ochranitelský vztah jako k mladší sestře. Je jí dvacet dva.

7. vypadlý VyVolený je Georgína Kračmarová

28. října 2007 v 15:17 | Luc in da |  Vypadlí vyvolení
V 7. Duelu s Radimem vypadla Georgína Kračmarová
Výsledky...
Radim: 14 358
Georgína: 10 696

6. Duel!

28. října 2007 v 15:13 | Luc in da |  Vypadlí vyvolení
V 6. Duelu se měl konat boj Nancy vs. Ivana.
Duel se ale nekonal!

5. vypadlý VyVolený je Růžena Kaňáková

28. října 2007 v 15:10 | Luc in da |  Vypadlí vyvolení
V 5. Duelu s Dominikem vypadla Růžena
Výsledky...
Dominik: 37 396
Růžena: 21 423

4. vypadlý VyVolený je Veronika Fasterová

28. října 2007 v 15:05 | Luc in da |  Vypadlí vyvolení
Ve 4. Duelu s Nancy vypadla Veronika Fasterová
Výsledky...
Nancy: 33 667
Veronika: 20 158

3. vypadlý VyVolený je Linda Hartmanová

28. října 2007 v 15:01 | Luc in da |  Vypadlí vyvolení
Ve 3. Duelu s Růženou vypadla Linda Hartmanová
Výsledky...
Růžena: 35180
Linda: 25632

2.vypadlý VyVolený je Dan Holovský

28. října 2007 v 14:57 | Luc in da |  Vypadlí vyvolení
V druhém Duelu s Milanem vypadl Dan Holovský!
Výsledky...
Milan: 40 350
Dan: 13 164

Rekapitulace: Radim se triumfálně vrátil do vily!

28. října 2007 v 8:50 | Luc in da |  Rekapitulace...
Noví hrdinové mají za sebou svůj šestý Duel. Další z VyVolených svůj boj o ceny v hodnotě jedenáct milionů korun prohrál - byla to Georgina, která ve Vile VyVolených nestrávila ani celý měsíc. V úterním Zúčtování dostal nejvíce "palců" od soutěžících Radim, který si ve čtvrteční Výzvě zvolil za svou protihráčku do Duelu právě Georginu, tedy osobu, které v úterý sám dal palec.
V Duelu Radim získal 14 358 hlasů, Georgina 10 696 hlasů. Tereza se během večera zeptala VyVolených, koho by raději chtěli zpátky - většina z nich byla pro Radima. Nejradostněji jej přivítala René, naopak, velkou radost neměla Marcela, Nancy a Milan.
A co jsme mohli vidět v rekapitulaci? Vše začalo netradičním budíčkem, při kterém pracovníci štábu důkladně proklepali zdi v ložnici. Poté Juli řešil záhadu svých zmizelých věcí (schovala mu je v noci Ivana různě pod matrace a podobně) a dožralo jej to natolik, že se rozhodl pro kanadu. Nevymyslel ale nic nového, jen zrecykloval to, s čím přišla René - tedy smíchání cukru a soli a propíchání pet lahví. Vzápětí ale štáb poslal dopis, že opakovaný vtip není vtipem a že se mají hříšníci z Kanady přiznat ke všemu, co provedli.
Kvůli tomu došlo ke dvěma dosti zásadním hádkám. Ta největší proběhla mezi naštvanou Marcelou a Julim. Marcelu štvalo, že je kvůli Julimu bez kartáčků a začala na něj hartusit, Juliho to rozžhavilo do nepříčetna a na Marcelu už doslova hystericky řval. Zejména věta, kterou začal tím, že Marcelu nijak neuráří a ukončil ji sérií nadávek, stála za to. Nevím, do jaké krajnosti to Juli ještě může hnát, ale pokud se do úterý nestane nic fatálního ze strany někoho jiného, tak má o sadu palců jistě postaráno.
Dominik zase vystartoval na René, a to hlavně proto, že odmítala přijmout za svou kanadu jakýkoli trest. To vyústilo taky v solidní hádku, i když ne tak velkou, jako byla ta Juliho s Marcelou. Dominikovi to později vrtalo hlavou a když si o René promluvil s Radimem, došel k závěru, že to přepískl a tak ji pozval do Zpovědnice, kde se jí omluvil. Za chvíli už cukrovali jako hrdličky, takže palce si jistě navzájem nedají.
Pokračování na Bleskově.cz

Strašidelná noc plná upírů!

28. října 2007 v 8:49 | Luc in da |  Ostatní
Poté co se Radim vrátil z vily se odehrávala strašidelná noc. VyVolení měli za úkol si zvolit VyVoleného, který ostatním nejvíce pije krev. Až přišli na to, kdo je tím upírem, tak ho měli zabít a uložit ho do rakve, kterou připravil štáb. Rakev s mrtvým upírem měli poté uložit do zásobovačky. Kdo se stal upírem?
Po přečtení úkolu Ivana zahlásila: Tak zabijte mě, já chci do zásobovačky. To ještě nevěděla, že se jí to splní, jelikož si ostatní VyVolení zvolili jako upíra René.
Takhle vypadalo hlasování:
Kdo komu nejvíc pije krev:
Nancy - René
David - René
Dominik - Juli
René - Marcela
Ivana - Nancy (smála se u toho)
Honza - Juli
Marcela - René
Milan - Ivanka (také smích)
Radim - Marcela
Katka - zvolila Ivanu
Zvolena tedy byla René. Ivana si chtěla vyzkoušet rakev a tak si do ní lehla. Poté opět vyšla a šla žehlit.
Juli, Radim a David, kteří měli upíra zabít se nakonec shodli, že za upíra bude Ivana, jelikož se akorát vešla do rakve a tak ji odchytili od žehlení a strčili do rakve a následně zabili dřevěným kolíkem. Rakev s Ivanou strčili do zásobovačky, tam na ní čekal dopis od štábu:
Vyvolený upíre, převleč se za upíra. Nalič si tvář, naplň si ústa krví, oblékni si plášť a ulehni zpátky do rakve. Až tě odnesou zpátky do vily, tak vyskoč z rakve a zakousni se do krku tomu, kdo tě nejvíc štve.
Ivana se nalíčila a poté zalehla do rakve.
Po uzavření rakve následovalo otevření zásobovačky a kluci měli za úkol rakev vynést na terasu. Tam ji otevřeli a Ivaně již nic nebránilo vyběhnout z rakve. Ivana vyběhla, ale všichni VyVolení se zavřeli do vily. Jediná Nancy se schovala do sauny. Když se Ivana nemohla do vily dostat, tak poprosila Nancy o pomoc. Ta ji řekla, že ji pomůže, ale nesmí ji kousnout. Ivana souhlasila. Nancy přišla ke dveřím a začala diplomaticky přesvědčovat VyVolené na druhé straně dveří, aby otevřeli, že chcou jít na René.
Ti jim nakonec otevřeli a ve vile začala velká honěná. Ivana se do role upírky opravdu vžila a šlo vidět, že jí to bavilo. Zakousla René a poté následovali i ostatní VyVolení. Marcela nakonec na Ivanu použila česnek a tak bylo po upíru.