VyVolené pára - klape to? Neklape?

28. září 2007 v 8:39 | Lucinda |  Ostatní
Kontejnerové reality show, tedy show, kde je skupina lidí uzavřena v malém prostoru prošpikovaném kamerami, jsou místem, kde téměř každá emoce eskaluje do takřka absurdních rozměrů. Hádky jsou tam prudší, než jak by tomu bylo venku, lidé se do krve hádají kvůli naprostým nicotnostem, ale platí to i obráceně - když tam k sobě dva lidé pocítí náklonnost, jde vše stranou.
Svůj podíl na tom má právě ten život na malé ploše a relativní nuda. Když není co dělat, o to více lidé řeší své vzájemné vztahy. Jak to vypadá s láskami VyVolených? Mohou přetrvat? A jsou to vztahy kvalitní, nebo je to jen jakási znouzectnost?
Člověk má přirozenou tendenci k houfování a vybírá si samozřejmě hlavně takové jedince, kteří mu vyhovují. VyVolení jsou ale tak speciálně sestavená skupina, u které se podobné typy hledají jen velmi těžko. Právě proto se jejich vztahy tak prudce mění. I když dva lidé najdou společnou notu, za pár dní vybublá na povrch nějaká zásadní odlišnost, kvůli které se pohádají nebo alespoň trochu odcizí. Ukázkově je to vidět třeba na případu Lindy a Dominika, kteří si zpočátku padli do oka, později spolu byli spíše ze zvyku a jejich současný stav je značně ochladlý.
To samozřejmě neplatí jen o párech smíšených, podobný vývoj můžeme vidět i mezi Dominikem a Radimem - nejdříve o sobě mluvili jako o bratrech, pak stačilo, aby Radim Dominika zavřel na pár hodin v sauně a hned byl oheň na střeše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama