Už vypěnila i klidná Nancy!

25. září 2007 v 18:17 | Lucinda |  Nancy Johannes
Vztahy ve Vile se mění každou minutu. V jednu chvíli si někteří VyVolení spolu notují, o chvíli později se do krve pohádají a vzájemně si slibují palce a Duely, druhý den už je opět situace jiná a vypalcováním se hrozí zase někomu jinému.

Tomu všemu ještě nahrává skutečnost, že VyVolení už od sobotního večera přišli o část svého komfortu - kvůli extempore s hasícím přístrojem byli všichni dočasně převeleni na terasu, kde bivakují už třetí den a rozhodně z toho nejsou nadšeni. Není divu, že nervy prasknou i těm, kteří se do té doby drželi spíše v pozadí.
Na novou situaci se dívá každý jinak. Nejspokojenější je evidentně Milan. Triumfální výsledek Duelu ho potěšil natolik, že ho trocha nepohodlí nedokáže rozházet. Navíc je vidět, že je na to zvyklý a že se na všem negativním snaží najít něco pozitivního. Milanova výhoda je v jeho činorodosti. Podobný byl v první řadě VyVolených Jindra, který si ve chvíli, kdy měli ostatní nudou ohryzané nehty až po loket, vždy našel nějakou práci nebo zábavu. Ale zatímco Jindříšek se angažoval spíše v blbůstkách, Milan se snaží svou energii napřít účelnějším směrem.
S pomocí několika dalších VyVolených zprovoznil letní kuchyni, aby i vaření na terase mohlo probíhat v maximálním možném komfortu a VyVolení se díky němu dočkali i sprchy. Vyrobil sprchovací koncovku na hadici, u kanálku odsunul umělý trávník a kdo tedy chce, může se bez problémů umýt i za použití mycích prostředků, což ve vířivce ani v bazénu samozřejmě není možné. Milan vyrobil VyVoleným i dámu a bowling. Zajímalo by mne ale, jestli to někdo výrazně ocení. Zatím mi totiž přijde, že když Milan něco vyrobí, ostatní to bez řečí uvítají. Ale žádný další z nich podobnou iniciativu nemá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kája kája | 26. září 2007 v 14:18 | Reagovat

no a na luciblog už se ted jako vyprdneš jo ?? :'(

2 Lucinda (majitel blogu) Lucinda (majitel blogu) | Web | 26. září 2007 v 17:18 | Reagovat

kája: ne nevim proč bych se na něj měla vyprdnout

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama