Noční Show: Radim dluží přes milión korun!

27. září 2007 v 13:56 | Lucinda |  Noční show
Včerejší Noční Show s Dianou Kobzanovou nabídla jako vždy pár lechtivých reportáží s erotickým podtextem. Dále byli do studia pozváni dva Radimoví přátelé.
Co nám na něho prozradili?
Úvod Noční Show patřil opět živému pohledu do vily. Po živém vstupu nám byli představeni přátelé Radima. První z nich byla velmi krásná expřítelkyně, s kterou chodil několik roků a druhým byl Radimův kamarád, který ho zná již 8 let.
Diana se jako vždy ptala hostů na zajímavé otázky. Jednou z nich byla i otázka, kolik Radim dluží pěněz. Radimovi totiž přišlel do vily dopis, který zahrnoval nezaplacené dluhy. Radimův kamarád nám prozradil, že se jedná o velmi vyskou částku přesahující dokonce jeden milion korun. Radim prý investoval do něčeho, co mu zrovna moc zisku nevyneslo a tak se přihlásil do VyVolených, které nyní uvádí jako svůj největší úspěch v životě. Kvůli této reality show dokonce přerušil své povolání jako voják.
Expřítelkyně nám řekla, že si Radim na nic nehraje a že takový jaký je ve vile je i normálně. Oba pozvaní hosti se zmínili o tom, že René moc dobře neznají, a že vztah René a Radima nebude po vile nadále fungovat.
Viděli jsme i tři reportáže. První z nich byla doktorská hra Milana a Marcely. Milan nandal na Marceliny prsa bílým krém a nutil ji tento krém roztírat, roztírat a roztírat.
Další reportáž byla zaměřena na skupinku pod peřinou, kde byli hlavními aktéry Marcela, Dominik a Radim. Marcela po mírném laškování pod peřinou nahlas křičela, že Radim sahá Dominikovi na penis. Zda to byla pravda nebo ne, nevíme. Ale hosté Radimovou změnu orientace odmítli.
Poslední reportáž byla určená Nancy a Dominkovi, kteří seděli ve zpovědnici a bavili se. Domink se Nancy zmínil, že si jednou zaplatil osobní rozkoš za 1300Kč. Nancy byla překvapená, že to není moc velká částka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama