ExVyVolená Linda: Vyberte Martina, ten Růženu srovná do latě!

30. září 2007 v 10:33 | Lucinda |  Noční show
Po ženském dramatickém duelu následovala Noční Show s Dianou Kobzanovou, ve které jsme samozřejmě viděli vypadnuou Lindu a její rodinu.
Co říká na své vypadnutí a na budoucí pondělní dovolbu?
Linda byla ze začátku hodně smutná, ikdyž to nechtěla dávat moc znát. Několikrát i zadržovala pláč, který ale vždy překonala.
Ve studiu jsme viděli i její maminku, která Dianě říkala, že pohled na paní Kaňákovou z televize byl opravdu strašný. Podle ní Růžena vždy potichu sleduje VyVolené a po nějaké době se do nich pouští a hádá se s nimi.
Na otázku zda by něco Lindě vytkla odpověděla: Kouření, Dominik a hádky, kterých mohlo být ze strany Lindy méně. Podle paní Hartmanové je Dominik stále ještě malý kluk a jejich budoucí vztah nevidí nijak růžově.
Lindě bylo i odtajněno, že se v pondělí koná 1. DoVolba do vily. Linda, která se se dvěma soutěžícíma z této DoVolby zná, poradila divákům, aby volili Martina, jelikož je to prý sympaťák a jediný z nich dokáže Růženu srovnat do laťe.
Diana se bála mluvit otevřeně o sexu před Lindinou maminkou, ale nakonec to zvládla. Ptala se Lindy, proč zůstali s Dominikem jen u "ruční práce" a nezašli ještě dále. Linda odpověděla, že pokud by chtěla dělat porno, tak si za to nechá spíše zaplatit.
Celá Noční Show se zaměřovala na Lindu, ale prostor dostal i Milan, který vyprávěl, jak přišel o panictví, nebo René, která mluvila o svém prvním porodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama