Duel plný zla!

30. září 2007 v 10:35 | Lucinda |  Duel
Drsné a nekompromisní dnes k sobě byly Růžena s Lindou. Jejich neskrývané nepřátelství trvalo i ve studiu, obě dámy na sobě nenechaly nitku suchou a neměly pro sebe navzájem ani kouska pozitivního slůvka. Jak řekla Tereza, lepší soupeřky snad do Duelu ani nemohly jít. Tím, kdo se nakonec mohl radovat z návratu do Vily, byla Růžena. Získala takřka o deset tisíc hlasů více než Linda a její návrat s nelíčenou radostí kvitovali ve Vile všichni kromě Veroniky, René a Dominika.
Rekapitulace pátečního dne pokračovala řešením událostí uplynulé noci. Linda s Dominikem totiž v posteli trochu blbnuli, což vzbudilo Růženu a rozčílilo ji do nepříčetnosti. Courala pořád mezi ložnicí a obývákem, hulákala, vzbudila všechny ostatní a odmítala připustit, že její aktuální chování je ještě horší než to, co kritizuje. Jak nakonec vyplynulo najevo, škádlení Dominika a Lindy nikoho nevzbudilo, zatímco následné Růženino haló probudilo skutečně každého. Přišlo mi ale, že Růžena si to nechce přiznat a stále poukazovala na Dominika jako na to zlo, které nenechá slušné lidi vyspat. A taky mu to začala - až lehce paranoidně - oplácet. Kdykoli poté Dominik usnul, Růžena šla a vzbudila ho.

Jsem zvědavý na to, jak bude válka mezi nimi pokračovat teď, když se Růžena vrátila do Vily s podstatně narostlejším hřebínkem a jistotou minimálně 14ti dní ve Vile. Nevraživost ale také panuje mezi Dominikem a Radimem. Dom nedokáže Radimovi odpustit ono zamčení v sauně. Při návratu Růženy z Duelu se navíc Radim šel s Růženou ochotně přivítat, zatímco Dominik a René byli o poznání chladnější. Vypadá to, že některé aliance se začínají rozpadat a vznikají nové, ale toho se ještě do konce pořadu dočkáme mnohokrát.
Z denních aktivit jsme mohli vidět jednak vylézání z papírové krabice, které bylo poněkud beze smyslu i bez pointy, i když odkazovat mělo pravděpodobně na pozdější kouzelnické kousky. VyVolení si také užívali deště - tancovali v něm na okraji bazénu, cachtali se v něm a vůbec se chovali, jako by bylo o patnáct stupňů Celsia víc. Také se rozhodli oprášit oblíbenou kratochvíli VyVolených, kterou známe už z dřívějších řad - jízdu namydlených těl po igelitové dráze. Radim zpočátku neodhadl, jak daleko může jet a pěkně si spálil pupek o umělý trávník. Nakonec vychytali techniku natolik, že jim nestačila celá terasa a dojeli v pohodě až do zásobovací místnosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ola ola | Web | 30. září 2007 v 10:42 | Reagovat

Růžena je podle mě strašná kravá a měla se podlě se měla vrátit Linda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama