Blázni v lázních

27. září 2007 v 14:06 | Lucinda |  Milan Vobořil
Skladba "Švihák lázeňský" Jiřího Schelingera probudila v úterý VyVolené a předznamenala tématický obsah celého dne. Vila VyVolených (v tu dobu tedy pouze její terasa a přilehlé prostory) se změnila v lázně a zatímco uvnitř Vily ještě probíhal úklid po Renatině hasičákovém extempore, na terase a v prádelně si viloví lékaři otevřeli své ordinace.
Chudák Radim má po Milanově baňkové léčbě puntíkovaná záda snad ještě i v tuto chvíli, jako bonus pak prodělal virtuální depilaci, kterou pro jistotu prožíval s klacíkem v ústech.
Milan se jeví být velice
důstojným nástupcem Emila Zajace, roli doktora zvládl opravdu výborně a nápaditě a podařilo se mu přesvědčit pacienty k nebývale odvážným kouskům. Zabrat dostal i David - střiky ledovou vodou určitě nebyly ztělesněním příjemnosti. Ale zvládl to bez problémů, stejně jako předtím Radim, kterého si prý ve Vile chvíli pletli se slunéčkem sedmitečným (i když těch puntíků bylo asi deset).
O poznání přívětivější tvář MUDr. Vobořil nastavil pacientkám. U Marcely diagnostikoval příliš suché plíce, které je nutné z vnější strany namazat. Marcela se chvíli upejpala, ale nakonec svolila k tomu, aby svůj hrudník poskytla Milanově experimentální léčbě. Ivana přišla za lékařem ohledně nutného zhubnutí. Poté, co předvedla své pozadí v plném detailu, mám dojem, že hubnutí není na místě a Ivana by se měla zaměřit spíše na zpevnění této partie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama