Září 2007

Když nebude spát Růžena, nebude spát nikdo!

30. září 2007 v 16:51 | Lucinda |  Růžena Kaňáková
Určitě zkoukněte, fakt pěkná podívaná!

Duel plný zla!

30. září 2007 v 10:35 | Lucinda |  Duel
Drsné a nekompromisní dnes k sobě byly Růžena s Lindou. Jejich neskrývané nepřátelství trvalo i ve studiu, obě dámy na sobě nenechaly nitku suchou a neměly pro sebe navzájem ani kouska pozitivního slůvka. Jak řekla Tereza, lepší soupeřky snad do Duelu ani nemohly jít. Tím, kdo se nakonec mohl radovat z návratu do Vily, byla Růžena. Získala takřka o deset tisíc hlasů více než Linda a její návrat s nelíčenou radostí kvitovali ve Vile všichni kromě Veroniky, René a Dominika.
Rekapitulace pátečního dne pokračovala řešením událostí uplynulé noci. Linda s Dominikem totiž v posteli trochu blbnuli, což vzbudilo Růženu a rozčílilo ji do nepříčetnosti. Courala pořád mezi ložnicí a obývákem, hulákala, vzbudila všechny ostatní a odmítala připustit, že její aktuální chování je ještě horší než to, co kritizuje. Jak nakonec vyplynulo najevo, škádlení Dominika a Lindy nikoho nevzbudilo, zatímco následné Růženino haló probudilo skutečně každého. Přišlo mi ale, že Růžena si to nechce přiznat a stále poukazovala na Dominika jako na to zlo, které nenechá slušné lidi vyspat. A taky mu to začala - až lehce paranoidně - oplácet. Kdykoli poté Dominik usnul, Růžena šla a vzbudila ho.

Jsem zvědavý na to, jak bude válka mezi nimi pokračovat teď, když se Růžena vrátila do Vily s podstatně narostlejším hřebínkem a jistotou minimálně 14ti dní ve Vile. Nevraživost ale také panuje mezi Dominikem a Radimem. Dom nedokáže Radimovi odpustit ono zamčení v sauně. Při návratu Růženy z Duelu se navíc Radim šel s Růženou ochotně přivítat, zatímco Dominik a René byli o poznání chladnější. Vypadá to, že některé aliance se začínají rozpadat a vznikají nové, ale toho se ještě do konce pořadu dočkáme mnohokrát.
Z denních aktivit jsme mohli vidět jednak vylézání z papírové krabice, které bylo poněkud beze smyslu i bez pointy, i když odkazovat mělo pravděpodobně na pozdější kouzelnické kousky. VyVolení si také užívali deště - tancovali v něm na okraji bazénu, cachtali se v něm a vůbec se chovali, jako by bylo o patnáct stupňů Celsia víc. Také se rozhodli oprášit oblíbenou kratochvíli VyVolených, kterou známe už z dřívějších řad - jízdu namydlených těl po igelitové dráze. Radim zpočátku neodhadl, jak daleko může jet a pěkně si spálil pupek o umělý trávník. Nakonec vychytali techniku natolik, že jim nestačila celá terasa a dojeli v pohodě až do zásobovací místnosti.

ExVyVolená Linda: Vyberte Martina, ten Růženu srovná do latě!

30. září 2007 v 10:33 | Lucinda |  Noční show
Po ženském dramatickém duelu následovala Noční Show s Dianou Kobzanovou, ve které jsme samozřejmě viděli vypadnuou Lindu a její rodinu.
Co říká na své vypadnutí a na budoucí pondělní dovolbu?
Linda byla ze začátku hodně smutná, ikdyž to nechtěla dávat moc znát. Několikrát i zadržovala pláč, který ale vždy překonala.
Ve studiu jsme viděli i její maminku, která Dianě říkala, že pohled na paní Kaňákovou z televize byl opravdu strašný. Podle ní Růžena vždy potichu sleduje VyVolené a po nějaké době se do nich pouští a hádá se s nimi.
Na otázku zda by něco Lindě vytkla odpověděla: Kouření, Dominik a hádky, kterých mohlo být ze strany Lindy méně. Podle paní Hartmanové je Dominik stále ještě malý kluk a jejich budoucí vztah nevidí nijak růžově.
Lindě bylo i odtajněno, že se v pondělí koná 1. DoVolba do vily. Linda, která se se dvěma soutěžícíma z této DoVolby zná, poradila divákům, aby volili Martina, jelikož je to prý sympaťák a jediný z nich dokáže Růženu srovnat do laťe.
Diana se bála mluvit otevřeně o sexu před Lindinou maminkou, ale nakonec to zvládla. Ptala se Lindy, proč zůstali s Dominikem jen u "ruční práce" a nezašli ještě dále. Linda odpověděla, že pokud by chtěla dělat porno, tak si za to nechá spíše zaplatit.
Celá Noční Show se zaměřovala na Lindu, ale prostor dostal i Milan, který vyprávěl, jak přišel o panictví, nebo René, která mluvila o svém prvním porodu.

Diváci chtějí konflikty - Růžena zpět do vily!

30. září 2007 v 10:26 | Lucinda |  Duel
Tak takový ostrý duel jsme ještě v žádné v předchozích řadách reality show VyVolení neviděli.
Po dramatickém duelu, ve kterém se hlavní aktérky opravdu nešetřily, nakonec zvítězila Růžena Kaňáková z Ostravy. Diváci tak chtějí vidět další a další hádky ve vile. Poražená Linda odchází a zanechává tak ve vile Dominika spolu s René a Veronikou napospas Růženy dalších minimálně 14 dní.
Konečné výsledky:
Růžena už od samého začátku hlasování vedla.
Nutno dodat, že její výsledek se blíží výsledku Milana z minulého duelu.

1. kolo v SONB

29. září 2007 v 22:02 | Lucinda |  Něco o mě!
Ahoj lidi!
Promiňte, že otravuju. Ale přihlásila sem se do soutěže, konkrétně do SONB.
Kdybyste chtěli, tak promě hlásněte! Jsem tam pod přezdívkou Lucinda. Hlasujte TADY

Průběžné výsledky: Růžena vs. Linda

29. září 2007 v 21:54 | Lucinda |  Duel
vyvoleni3
Již dnes nás čeká třetí duel. Nyní proti sobě nastupují dvě osoby ženského pohlaví - Růžena a Linda.
Hlasování je již spuštěno od čtvrteční výzvy a hlasy se stále přičítají a přičítají.
Jak si soupeřky vedou?
Průběžné výsledky hlasování jsme viděli ve včerejší denní rekapitulaci s Mírou Hejdou.
Průběžné výsledky jsou zde:
První silueta: 3643
Druhá silueta: 6169
Komu, který výsledek patří nevíme, ale vše se ještě samozřejmě může změnit. Nejvíce hlasů totiž chodí v průběhu duelu, proto nezapomeňte podpořte svého favorita.
Vy rozhodujete, jak bude příběh pokračovat.
P.S.: No dala sem to sem trošku pozdějc, doufám že to nebude vadit...

VyVolené pára - klape to? Neklape?

28. září 2007 v 8:39 | Lucinda |  Ostatní
Kontejnerové reality show, tedy show, kde je skupina lidí uzavřena v malém prostoru prošpikovaném kamerami, jsou místem, kde téměř každá emoce eskaluje do takřka absurdních rozměrů. Hádky jsou tam prudší, než jak by tomu bylo venku, lidé se do krve hádají kvůli naprostým nicotnostem, ale platí to i obráceně - když tam k sobě dva lidé pocítí náklonnost, jde vše stranou.
Svůj podíl na tom má právě ten život na malé ploše a relativní nuda. Když není co dělat, o to více lidé řeší své vzájemné vztahy. Jak to vypadá s láskami VyVolených? Mohou přetrvat? A jsou to vztahy kvalitní, nebo je to jen jakási znouzectnost?
Člověk má přirozenou tendenci k houfování a vybírá si samozřejmě hlavně takové jedince, kteří mu vyhovují. VyVolení jsou ale tak speciálně sestavená skupina, u které se podobné typy hledají jen velmi těžko. Právě proto se jejich vztahy tak prudce mění. I když dva lidé najdou společnou notu, za pár dní vybublá na povrch nějaká zásadní odlišnost, kvůli které se pohádají nebo alespoň trochu odcizí. Ukázkově je to vidět třeba na případu Lindy a Dominika, kteří si zpočátku padli do oka, později spolu byli spíše ze zvyku a jejich současný stav je značně ochladlý.
To samozřejmě neplatí jen o párech smíšených, podobný vývoj můžeme vidět i mezi Dominikem a Radimem - nejdříve o sobě mluvili jako o bratrech, pak stačilo, aby Radim Dominika zavřel na pár hodin v sauně a hned byl oheň na střeše.

Dívčí Duel! Růžena si zvolila Lindu!

28. září 2007 v 8:30 | Lucinda |  Výzva
Tak už známe obě aktérky sobotního souboje.
Ikdyž si Růžena chtěla vybrat do duelu Dominika, nakonec tak neudělala.
Růžena si vybrala osobu, která ji prý nejvíce urazila. Tou osobou je Linda Hartmanová z Liberce.
Při své obhajobě Růžena říkala, že chtěla zvolit Dominika, který ji ranil tím, že jí dal při úterním Zúčtování palec, ikdyž mu nic neudělala. Dominikovi vzkázala, že mu dává ještě jednu šanci a tak si nakonec zvolila Lindu, se kterou měla velké konflikty.
Teď už to je jen na Vás, koho vrátíte zpět do vily a dáte mu opět šanci bojovat o ceny v hodnotě jedenácti milionu.
Bude to Růžena nebo Linda?
Velkým faktorem při výběru bude, jak hodně se Růžena divákům líbí. Růžena je přesně tím typem člověka, kterého buď lidé nesnáší nebo milují. Pokud diváci chtějí ve vile další hádky a dusnou atmosféru, tak zvolí Růženu. Pokud ovšem diváky už štvou velké konflikty ve vile, tak budou jistě chodit hlasy Lindě.
Koho diváci zvolí? Konflikty nebo pohodovou atmosféru ve vile?
Jak by se tvářili ostatní VyVolení, kdyby se jim v sobotu vrátila s úsměvem ve tváři Růžena místo Lindy? Co by udělal Dominik, když by viděl, že se mu Linda nevrátila? Jak by se zachovala René, která Růženu ze srdce nenávidí? S kým by Nancy s Ivanou drbali, když by se jejich kápo nevrátil?
Vše záleží na Vás, jak bude příběh pokračovat.

Online Kamera Zadarmo

27. září 2007 v 19:24 | Lucinda |  Online KAMERA
Tady máte odkaz na online kameru která je zadarmo!!!
Kamera Tady

Blázni v lázních

27. září 2007 v 14:06 | Lucinda |  Milan Vobořil
Skladba "Švihák lázeňský" Jiřího Schelingera probudila v úterý VyVolené a předznamenala tématický obsah celého dne. Vila VyVolených (v tu dobu tedy pouze její terasa a přilehlé prostory) se změnila v lázně a zatímco uvnitř Vily ještě probíhal úklid po Renatině hasičákovém extempore, na terase a v prádelně si viloví lékaři otevřeli své ordinace.
Chudák Radim má po Milanově baňkové léčbě puntíkovaná záda snad ještě i v tuto chvíli, jako bonus pak prodělal virtuální depilaci, kterou pro jistotu prožíval s klacíkem v ústech.
Milan se jeví být velice
důstojným nástupcem Emila Zajace, roli doktora zvládl opravdu výborně a nápaditě a podařilo se mu přesvědčit pacienty k nebývale odvážným kouskům. Zabrat dostal i David - střiky ledovou vodou určitě nebyly ztělesněním příjemnosti. Ale zvládl to bez problémů, stejně jako předtím Radim, kterého si prý ve Vile chvíli pletli se slunéčkem sedmitečným (i když těch puntíků bylo asi deset).
O poznání přívětivější tvář MUDr. Vobořil nastavil pacientkám. U Marcely diagnostikoval příliš suché plíce, které je nutné z vnější strany namazat. Marcela se chvíli upejpala, ale nakonec svolila k tomu, aby svůj hrudník poskytla Milanově experimentální léčbě. Ivana přišla za lékařem ohledně nutného zhubnutí. Poté, co předvedla své pozadí v plném detailu, mám dojem, že hubnutí není na místě a Ivana by se měla zaměřit spíše na zpevnění této partie.

Noční Show: Radim dluží přes milión korun!

27. září 2007 v 13:56 | Lucinda |  Noční show
Včerejší Noční Show s Dianou Kobzanovou nabídla jako vždy pár lechtivých reportáží s erotickým podtextem. Dále byli do studia pozváni dva Radimoví přátelé.
Co nám na něho prozradili?
Úvod Noční Show patřil opět živému pohledu do vily. Po živém vstupu nám byli představeni přátelé Radima. První z nich byla velmi krásná expřítelkyně, s kterou chodil několik roků a druhým byl Radimův kamarád, který ho zná již 8 let.
Diana se jako vždy ptala hostů na zajímavé otázky. Jednou z nich byla i otázka, kolik Radim dluží pěněz. Radimovi totiž přišlel do vily dopis, který zahrnoval nezaplacené dluhy. Radimův kamarád nám prozradil, že se jedná o velmi vyskou částku přesahující dokonce jeden milion korun. Radim prý investoval do něčeho, co mu zrovna moc zisku nevyneslo a tak se přihlásil do VyVolených, které nyní uvádí jako svůj největší úspěch v životě. Kvůli této reality show dokonce přerušil své povolání jako voják.
Expřítelkyně nám řekla, že si Radim na nic nehraje a že takový jaký je ve vile je i normálně. Oba pozvaní hosti se zmínili o tom, že René moc dobře neznají, a že vztah René a Radima nebude po vile nadále fungovat.
Viděli jsme i tři reportáže. První z nich byla doktorská hra Milana a Marcely. Milan nandal na Marceliny prsa bílým krém a nutil ji tento krém roztírat, roztírat a roztírat.
Další reportáž byla zaměřena na skupinku pod peřinou, kde byli hlavními aktéry Marcela, Dominik a Radim. Marcela po mírném laškování pod peřinou nahlas křičela, že Radim sahá Dominikovi na penis. Zda to byla pravda nebo ne, nevíme. Ale hosté Radimovou změnu orientace odmítli.
Poslední reportáž byla určená Nancy a Dominkovi, kteří seděli ve zpovědnici a bavili se. Domink se Nancy zmínil, že si jednou zaplatil osobní rozkoš za 1300Kč. Nancy byla překvapená, že to není moc velká částka.

První velká hádka Nancy

26. září 2007 v 18:24 | Lucinda |  Nancy Johannes

Veronika zpívá

26. září 2007 v 18:17 | Lucinda |  Veronika Fasterová

Velké překvapení...dovolba!

26. září 2007 v 18:08 | Lucinda |  Ostatní
Když se Tereza Pergnerová ve včerejším živém vstupu zmiňovala o velkém překvapení, tak jen málokoho napadlo, co by to mohlo být.
My už to víme. Zítra nás totiž čeká pánská dovolba.
Kdo je opět ve hře o jedenáct mega?
Martina Kociána nečekejte. Vybírat se bude ze soutěžících, kteří jíž volbou prošli, ale nevyhráli.
Bude to čistě pánská dovolba a zde jsou jména:
Prvním z nich je blonďatý automechanik Jan Paukner, který prohrál ve volbě s Milanem.
Dalším je Olin Blažek, který podlehl v duelu s Lindou. A třetím je Martin Lev, který se utkal rovněž s Lindou a Olinem v jedné volbě. Proč zrovna tato trojice není zatím jasné, ale lze říci, že se ve Volbách určitě našli zajímavější typy než, které Prima vybrala.
Jak bude Dovolba probíhat?
Zítra nám tyto tři kandidáty Tereza Pergnerová v živém vysílání s Mírou Hejdou ještě jednou představí. Hlasovat se bude na oficiálním webu www.vyvoleni.centrum.cz až do pondělka, kdy se vítěz hlasování nastěhuje do vily.

Do Duelu půjde Růžena!

26. září 2007 v 17:38 | Lucinda |  Zůčtování
Třetí Zúčtování nám přineslo již třetí osobu, kterou již VyVolení nechtějí mít mezi sebou ve vile.
Ačkoliv by každý tipoval René, která svou hasičskou akcí zavinila několikadenní pobyt VyVolených na terase, tak nakonec tou osobou byla Růžena.
Koho si vybere do duelu?
Pokud si vybere René, tak nám nejspíš časté hádky ve vile brzy skončí a byla by to velká škoda, kdyby jedna z nich musela v sobotu odejít. V úvahu tak připadá ještě Veronika a Linda, s kterýma Růžena také nevychází zrovna nejlépe. Bude tedy záležet na tom, zda se Růžena chce a nebo nechce vrátit.
Palce:
Veronika dala palec Růženě
Juli dal palec Ivaně
Nancy dala palec René
David dal palec Lindě
Marcela dala palec René
Růžena dala palec René
Ivana dala palec Lindě
Linda dala palec Ivaně
René dala palec Růženě
Radim dal palec Růženě
Milan dal palec Lindě
Dominik dal palec Růženě
Růžena dostala: 4 palce
René a Linda: 3 palce
Ivana dostala: 2 palce
ostatní VyVolení: 0 palců

Už vypěnila i klidná Nancy!

25. září 2007 v 18:17 | Lucinda |  Nancy Johannes
Vztahy ve Vile se mění každou minutu. V jednu chvíli si někteří VyVolení spolu notují, o chvíli později se do krve pohádají a vzájemně si slibují palce a Duely, druhý den už je opět situace jiná a vypalcováním se hrozí zase někomu jinému.

Tomu všemu ještě nahrává skutečnost, že VyVolení už od sobotního večera přišli o část svého komfortu - kvůli extempore s hasícím přístrojem byli všichni dočasně převeleni na terasu, kde bivakují už třetí den a rozhodně z toho nejsou nadšeni. Není divu, že nervy prasknou i těm, kteří se do té doby drželi spíše v pozadí.
Na novou situaci se dívá každý jinak. Nejspokojenější je evidentně Milan. Triumfální výsledek Duelu ho potěšil natolik, že ho trocha nepohodlí nedokáže rozházet. Navíc je vidět, že je na to zvyklý a že se na všem negativním snaží najít něco pozitivního. Milanova výhoda je v jeho činorodosti. Podobný byl v první řadě VyVolených Jindra, který si ve chvíli, kdy měli ostatní nudou ohryzané nehty až po loket, vždy našel nějakou práci nebo zábavu. Ale zatímco Jindříšek se angažoval spíše v blbůstkách, Milan se snaží svou energii napřít účelnějším směrem.
S pomocí několika dalších VyVolených zprovoznil letní kuchyni, aby i vaření na terase mohlo probíhat v maximálním možném komfortu a VyVolení se díky němu dočkali i sprchy. Vyrobil sprchovací koncovku na hadici, u kanálku odsunul umělý trávník a kdo tedy chce, může se bez problémů umýt i za použití mycích prostředků, což ve vířivce ani v bazénu samozřejmě není možné. Milan vyrobil VyVoleným i dámu a bowling. Zajímalo by mne ale, jestli to někdo výrazně ocení. Zatím mi totiž přijde, že když Milan něco vyrobí, ostatní to bez řečí uvítají. Ale žádný další z nich podobnou iniciativu nemá.

Dnešní Zůčtování: René má nejspíš Duel jistý!

25. září 2007 v 18:03 | Lucinda |  René Kukačová
Tak dneska nás čeká už třetí Zůčtování. Zatím není jisté zda se bude Zůčtovat ve vile nebo venku na terase. V diskuzích padl i zajímavý názor, že by se mohlo zůčtovat ve studiu. Soutěž by to určitě osvěžilo. Co se týče palců, tak nejvíc jich má asi zajištěných René Kukačková z Ostravy, která si svým hasičským přístrojem podepsala ortel u většiny VyVolených ve vile!
VyVolení díky René musí trávit již 2.den venku na terase. René s duelem prý počítá a rozhoduje se, koho s sebou do duelu vzít. Váhá mezi Růženou a Nancy. Pokud by si zvolila Růženu, tak by to byla opravdu škoda, jelikož jsou obě hráčky pro děj nyní velmi důležité.
Co se týče Nancy, tak u té bych to viděl mnohem pozitivněji. Po jejím včerejším projevu se nám konečně projevila a tak už známe aspoň trochu její pravdou tvář. Zda diváky spíše získala nebo ztratila, nechám na Vás. Jedno je ale jisté, René by proti Nancy měla větší šanci než proti Růženě.
Toto je ale zatím jen teorie. Třeba se skutečně při Zúčtování Veronika rozhodne pro to, aby ji všichni dali palce, jelikož chce jít domů za Danem.:) Možné je vše.
Nezapomeňte se tedy dívat dnes ve 21:15 na Primě!

Libor Bouček - noční show

24. září 2007 v 21:45 | Lucinda |  Moderátoři
Datum narození:
1980
Místi narození:
Česká republika
Znamení:
Střelec
O moderátorovi:
V současné době Libor moderuje T-music na TV Prima a pořad "Vyndej to" na Evropě 2. Dále také na Slovensku pořad VyVolená. Mezi jeho nejoblíbenější herce patří Kevin Spacey, Mena Suvari, Eva Green, Scarlett Johansson, za nejlepší hudební zjevy považuje Oasis, Jamiroquai, Made 2 Mate, Maroon 5, Joss, Stone, MJ Cole nebo On Air a jeho nejoblíbenějšími filmy jsou Talentovaný pan Ripley, Stavební cesta do Jiljí, Americká krása nebo třeba Občan Keane. A jeho největší zážitek? Bez rozmýšlení uvádí: "První sex!" a pak doplňuje: "ale spíš, když jsem se poprvé postavil před vyprodanou sportovní halu, ta síla lidí mne úplně ničila, je to něco nepopsatelného!" Za svůj největší úspěch považuje to, že se vůbec každé ráno dokáže probudit.

Diana Kobzanová - noční show

24. září 2007 v 21:44 | Lucinda |  Moderátoři
Datum narození:
10.10. 1983
Místo narození:
Plzeň, Česká republika
Znamení:
Váhy
O moderátorovi:
V roce 2002 poprvé přičichl k rádiu KissProton a tehdy jako Agent 90.0 popojížděl ulicemi Plzně. V září 2003 po maturitě na SPŠ Dopravní skočil s nadějí obdobnosti předmětů na Západočeskou univerzitu v Plzni, obor Strojní inženýrství. V květnu roku 2004 přišel konkurz a s ním i jeho čas. Byl v pravou chvíli na pravém místě a 1.8.2004 ve své oficiální frekvenci 17-21 se projevil na éterových vlnách 90/92,9/98,2 rádia KissProton. V květnu 2005 po velkém boji zvítězila nechuť ke strojírenství (které studoval 2 roky) a šel studovat na ZČU fakulta pedagogická. Hned měsíc po nástupu na pana učitele dostal nabídku od ZAK TV najdete ho ve zprávách regionu na TV Prima. Konkurz hudební televize Óčko v Praze přišel chvilku poté. Ještě v roce 2005 nastoupil jako moderátor i ve velkoměstě.

Míra Hejda - denní rekapitulace

24. září 2007 v 21:31 | Lucinda |  Moderátoři
Datum narození:
10.10. 1983
Místo narození:
Plzeň, Česká republika
Znamení:
Váhy
O moderátorovi:
V roce 2002 poprvé přičichl k rádiu KissProton a tehdy jako Agent 90.0 popojížděl ulicemi Plzně. V září 2003 po maturitě na SPŠ Dopravní skočil s nadějí obdobnosti předmětů na Západočeskou univerzitu v Plzni, obor Strojní inženýrství. V květnu roku 2004 přišel konkurz a s ním i jeho čas. Byl v pravou chvíli na pravém místě a 1.8.2004 ve své oficiální frekvenci 17-21 se projevil na éterových vlnách 90/92,9/98,2 rádia KissProton. V květnu 2005 po velkém boji zvítězila nechuť ke strojírenství (které studoval 2 roky) a šel studovat na ZČU fakulta pedagogická. Hned měsíc po nástupu na pana učitele dostal nabídku od ZAK TV najdete ho ve zprávách regionu na TV Prima. Konkurz hudební televize Óčko v Praze přišel chvilku poté. Ještě v roce 2005 nastoupil jako moderátor i ve velkoměstě.